LIMAS GROUP SRL

CUI 11013782 Furnizor

Date firmă (ANAF/MFinanțe)

CUI
11013782
TVA
Plătitor TVA
Nr. Reg. Com.
J1998009451404
Cod CAEN
4646
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Stare
INREGISTRAT din data 22.09.1998
Telefon
Adresă
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, STR. GRIGORE MOISIL, NR.4, BL.6, SC.2, ET.4, AP.62

Actualizat: 30.08.2026 04:45 · sursă: ANAF/MFinanțe (date publice)
Sunt date personale aici? Cere ștergerea

Contracte câștigate (în baza noastră)

215.286.054
RON, valoare totală

În medie 55.558 lei pe contract — majoritatea (3.675) sunt cumpărări directe, achiziții de valoare mică. Sumele mari din participări sunt valori de contract la care firma a fost parte dintr-o asociere, nu venituri proprii.


Adjudecă în medie la
din valoarea estimată
Vezi procentul cu Pro
697
participări la proceduri
Cumpărare directăDA27944211CPV 33140000
BOTOSI Acoperitori Incaltaminte Pantofi Tip CIZMA INALTI IMPERMEABILI din polipropilena + polietilena. Talpa rezistenta la alunecare. Material respirabil pentru a ajuta la reducerea acumulării de căldură și pentru a promova uzura confortabilă. Glezna elastică pentru confort și libertate de mișcare pentru un plus de confort. Rezistenti impotriva riscului de contaminare si lucrul cu substante periculoase. Culoare:albi. Marime: o singura marime cu 55 cm inaltime si 38 cm talpa. Din material netesut tip polipropilena acoperite cu film laminat polietilena. Materialul ofera confort pe toata durata purtarii si piciorul nu transpira. Categoria III Regulamentul privind echipamentele de protecție personală (UE) 2016/425 Clasa de protecție: tip 5,6. Husa de protecție pentru încălțăminte este destinată să fie purtată peste propriile cizme. Nesterilă, de unică folosință Legatura cu elastic deasupra gambei. TS EN 14126 Îmbrăcăminte de protecție - Cerințe de performanță și metode de încercare pentru îmbrăcăminte de protecție împotriva agenților infecțioși TS EN ISO 13982-1 Îmbrăcăminte de protecție pentru utilizare împotriva substanțelor chimice sub formă de particule solide. Partea 1: Cerințe de performanță pentru îmbrăcăminte de protecție chimică care oferă protecție întregului corp împotriva substanțelor chimice cu particule solide din osul TS EN 13034 + A1 Îmbrăcăminte de protecție împotriva substanțelor chimice lichide - Cerințe de performanță pentru îmbrăcăminte de protecție chimică c

Spitalul de REcuperare Cardiovasculara " Dr. Benedek Geza" Covasna

Câștigător: Limas Group S.R.L.

11.05.2021 00:00
1,75 RON
Vezi dosar →
Cumpărare directăDA27940286CPV 33140000
BOTOSI Acoperitori Incaltaminte Pantofi Tip CIZMA INALTI IMPERMEABILI din polipropilena + polietilena. Talpa rezistenta la alunecare. Material respirabil pentru a ajuta la reducerea acumulării de căldură și pentru a promova uzura confortabilă. Glezna elastică pentru confort și libertate de mișcare pentru un plus de confort. Rezistenti impotriva riscului de contaminare si lucrul cu substante periculoase. Culoare:albi. TINE LOC DE COMANDA SCRISA

SPITALUL MUNICIPAL GHERLA

Câștigător: Limas Group S.R.L.

11.05.2021 00:00
700 RON
Vezi dosar →
Cumpărare directăDA27940493CPV 18143000
Mastile nu au inscriptionata sintagma: Masti non-medicale!!!!!!! MASTILE sunt de cea mai buna calitate si se livreaza cu RAPOARTE de TESTARE. Precizam ca mastile indeplinesc in totalitate cerintele Ordinului presedintelui ANAP nr 2376/2020, aparul in MO nr 1222 bis/14.12.2020. Masca este fabricata de un celebru producator, se regaseste si pe WHITE LIST la nivel mondial. TINE LOC DE COMANDA SCRISA

SPITALUL MUNICIPAL GHERLA

Câștigător: Limas Group S.R.L.

11.05.2021 00:00
595 RON
Vezi dosar →
Cumpărare directăDA27940549CPV 18143000
Mastile nu au inscriptionata sintagma: Masti non-medicale!!!!!!! MASTILE sunt de cea mai buna calitate si se livreaza cu RAPOARTE de TESTARE. Precizam ca mastile indeplinesc in totalitate cerintele Ordinului presedintelui ANAP nr 2376/2020, aparul in MO nr 1222 bis/14.12.2020. Masca este fabricata de un celebru producator, se regaseste si pe WHITE LIST la nivel mondial. TINE LOC DE COMANDA SCRISA

SPITALUL MUNICIPAL GHERLA

Câștigător: Limas Group S.R.L.

11.05.2021 00:00
357 RON
Vezi dosar →
Cumpărare directăDA27925947CPV 33198200
Role ULTRA sterilizare

Institutul Clinic de Urologie si Transplant Renal Cluj

Câștigător: Limas Group S.R.L.

10.05.2021 00:00
977 RON
Vezi dosar →
Cumpărare directăDA27931055CPV 33141121
Instrument de unica utilizare, pentru sutura mecanica circulara, cu diametrul extern 24 mm; grosime agrafe 0.28 mm; latime agrafe 4 mm; inaltime agrafe deschise 4-4.5 mm; inaltime agrafe inchise 1-2.5 mm; numar agrafe 26 buc Instrument de unica utilizare, pentru sutura mecanica circulara, cu diametrul extern 26 mm; grosime agrafe 0.28 mm; latime agrafe 4 mm; inaltime agrafe deschise 4-4.5 mm; inaltime agrafe inchise 1-2.5 mm; numar agrafe 26 buc Instrument de unica utilizare, pentru sutura mecanica circulara, cu diametrul extern 29 mm; grosime agrafe 0.28 mm; latime agrafe 4 mm; inaltime agrafe deschise 4.5-5 mm; inaltime agrafe inchise 1-2.5 mm; numar agrafe 24 buc Instrument de unica utilizare, pentru sutura mecanica circulara, cu diametrul extern 32 mm; grosime agrafe 0.28 mm; latime agrafe 4 mm; inaltime agrafe deschise 4-4.5 mm; inaltime agrafe inchise 1-2.5 mm; numar agrafe 26 buc

INSTITUTUL CLINIC FUNDENI

Câștigător: Limas Group S.R.L.

10.05.2021 00:00
49,56 RON
Vezi dosar →
Cumpărare directăDA27931194CPV 44163112
Tubulatura dreapta pentru drenaj din silicion, radiopac, dimensiune CH18 Tubulatura dreapta pentru drenaj din silicion, radiopac, dimensiune CH20 Tubulatura dreapta pentru drenaj din silicion, radiopac, dimensiune CH24

INSTITUTUL CLINIC FUNDENI

Câștigător: Limas Group S.R.L.

10.05.2021 00:00
19,24 RON
Vezi dosar →
Cumpărare directăDA27931253CPV 33141642
Set de aspiratie intraoperatorie cu canula si tubulatura

INSTITUTUL CLINIC FUNDENI

Câștigător: Limas Group S.R.L.

10.05.2021 00:00
5,94 RON
Vezi dosar →
Cumpărare directăDA27914570CPV 18143000
MASCA Medicala in 3 pliuri, U.F. Aviz ANMDM Masca chirurgicala cu 3 pliuri contine filtre PFE (Particle Filtration Efficiency) si BFE (Bacterial Filtration Efficiency). Produsul face parte din categoria dispozitivelor medicale standard: MDD 93/42/EEC Class I (non-sterile) Componenta: 3 straturi: 2 straturi PP Material netesut + 1 StratFiltru (meltblown fabric). Materialul impermeabil netesut ofera o buna protectie impotriva prafului si umiditatii, aerosolului. Confera un confort ridicat pentru purtarea prelungita si este prevazuta cu elastic care se fixeaza la nivelul urechilor. Nu contine latex si este non-iritanta. Este in conformitate cu cerintele standardului EN 14683/2019 . Mod ambalare: in cutii de 50 de buc, 2000 buc/bax. Pentru a pastra integritatea produselor, se accepta pentru livrare doar cantitati multiplu de 2000.

SPITALUL CLINIC DE URGENTA PENTRU COPII ,,Maria Sklodowska Curie

Câștigător: Limas Group S.R.L.

07.05.2021 00:00
4,20 RON
Vezi dosar →
Cumpărare directăDA27900969CPV 33140000
MASTI Medicale in 3 pliuri de unica folosinta Aviz ANMDM

INALTA CURTE DE CASATIE SI JUSTITIE

Câștigător: Limas Group S.R.L.

06.05.2021 00:00
2,10 RON
Vezi dosar →
Cumpărare directăDA27894853CPV 18143000
Mastile nu au inscriptionata sintagma: Masti non-medicale!!!!!!! MASTILE sunt de cea mai buna calitate si se livreaza cu RAPOARTE de TESTARE. Precizam ca mastile indeplinesc in totalitate cerintele Ordinului presedintelui ANAP nr 2376/2020, aparul in MO nr 1222 bis/14.12.2020. Masca este fabricata de un celebru producator, se regaseste si pe WHITE LIST la nivel mondial. *Masca de protectie faciala KN95 este echivalenta cu N95 (Statele Unite ale Americii NIOSH-42CFR84), echivalent cu FFP2 (Europa EN 149-2001). *produsul reduce expunerea purtatorului la particule, particule aeriene, aerosoli biologici, virusi, bacterii, inclusiv aerosoli cu particule mici si piscaturi mari (toti aerosolii care nu sunt uleiosi) *Produsul a fost conceput conform cerintelor standardului EN 149:2001 + A 1 2009 *masca prezinta un grad crescut de eficienta la filtrarea bacteriana ≥95 *Prinderea cu elastic dupa urechi este conceputa pentru ca semi-masca pentru filtrarea particulelor să poată fi aplicată și îndepărtată cu ușurință *Produsul este nesteril *produsul este realizat din urmatoarele parti componete: corpul mastii, clema pentru nas realizata din PP si sarma si elastic ajustabil pentru o mai buna fixare *corpul mastii este alcatuit dintr-un strat exterior din polipropilna spunbond, un al doilea strat confectionat din tesatura ES 40g/mp, un strat de filtrare realizat din polipropilena topita si suflata si un strat interior din polipropilena spunbond prietenoasa cu pielea *Culoare: alb *Pr

SPITALUL CLINIC DE URGENTA PENTRU COPII ,,Maria Sklodowska Curie

Câștigător: Limas Group S.R.L.

05.05.2021 00:00
1,19 RON
Vezi dosar →
Anunț atribuireCAN1055342CPV 33140000
Consumabile medicale si echipamente de protectie

INSTITUTUL ONCOLOGIC PROF DR ALEXANDRU TRESTIOREANU

Câștigător: Limas Group S.R.L.

04.05.2021 14:37 Atribuită
82.500 RON
Vezi dosar →
Cumpărare directăDA27883371CPV 33198200
ACHIZITIA TINE LOC DE COMANDA

SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA PLOIESTI

Câștigător: Limas Group S.R.L.

04.05.2021 00:00
1,80 RON
Vezi dosar →
Cumpărare directăDA27884090CPV 33198200
HARTIE CREPONATA MOALE 120/120 RANFORSATA = IUNIE 2021; FE 881/ 28.04.2021

SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA BACAU

Câștigător: Limas Group S.R.L.

04.05.2021 00:00
2,60 RON
Vezi dosar →
Cumpărare directăDA27865263CPV 33141420
Manusi MEDICALE de examinare protectie din NITRIL Nepudrate ANTIMICROBIENE - "Luptam alaturi de voi" Incepand cu luna octombrie stocul o sa fie permanent din toate marimile XS...XL. - Ambidextre; - Sunt acoperite cu un invelis care actioneaza prin oxidare a proteinei si grasimii din bacterii; - Distruge microbii in in cateva minute in peste 96% din cazuri; - Eficacitate: MRSA; Staphylococcus aureus; Staphylococcus pyrogenes; Enterococcus faecium; Enterococcus faecalis (VRE); Streptococcus pyogenes; Klebsiella pneumoniae; E Coli; Pseudomonas aeruginosa; - Fara pudra; - Din nitril; - Nu contin latex; - Nesterile; - Varful degetelor sunt micro texturate; - Manseta cu bordura; - AQL 1.5 conform cu cerintele de standard EN 455 1 - Grosime: Palma 0.06 mm (+/ 0.01); Degete 0.08mm (+/ 0.03); Mans eta 0.05 mm (+/ 0.02) - Forta la rupere: 6 N - Lunigime manusa: 240mm - Latime palma: intre 80 110 mm(in functie de dimensiune) - Valabilitate: minim 3 ani de la data fabricatiei - Standarde: EN 455-1, 2, 3 si 4, EN 374-1: 2016 (excluzand clauza 5,3), EN 374-2: 2015, EN 374-4: 2013, EN 374-5: 2016, EN 420:2009, EN 16523-1: 2016, ASTM D6319 - Teste performate: Testul senzitivitatii ISO 10993-10, Test de iritare ISO 10993-10, Citotoxicitate ISO 10993-5, Toxicitate orala acuta ISO 10993-11, Draize modificat-95, Chimicale reziduale cu tampon salin, Forta la rupere, Pudra reziduala, Penetrare virala, Permeabilitate chimica si citostatica conform ISO 16523-1:2016 - ISO 9001 si ISO 13485 - Conform

Spitalulul Clinic de Ortopedie Traumatologie si TBC Osteoarticular Foisor

Câștigător: Limas Group S.R.L.

28.04.2021 00:00
2,12 RON
Vezi dosar →
Anunț atribuireCAN1054887CPV 33140000
Furnizare materiale sanitare

SPITALUL UNIVERSITAR DE URGENTA BUCURESTI

Câștigător: Limas Group S.R.L.

27.04.2021 10:08 Atribuită
12.800 RON
Vezi dosar →
Cumpărare directăDA27858463CPV 18410000
Halatul chirurgical steril ranforsat este de unica folosinta utilizat pentru a proteja medicii impotriva contaminarii in timpul operatiilor chirurgicale. Pentru a asigura sterilitatea, halatele au pliere medicala. De asemenea, ambalajul asigura sterilitatea produsului, asigurand totodata si o deschidere usoara a ambalajului produsului. De asemenea, acest produs previne transferul de bacterii intre echipa medicala si pacient, reduce aparitia unei posibile contaminari si infectii intre pacient si echipa medicala. Materialul din care este realizat ranforsajul este conceput pentru interventii lungi si umede asigurand protectie in special impotriva lichidelor si aerarea corpului. Halatele sunt prevazute cu 2 seturi de legaturi si sunt ambalate individual, steril. Sunt realizate din material netesut, care permit patrunderea aerului si sunt prevazute cu un sistem format dintr-un strat dublu de microfibre care permite respingerea lichidelor si a germenilor. Halatele prezinta cusaturi fine si maneci lungi cu manseta elastica care asigura un grad inalt de lejeritate. Sunt sterilizate cu etilen oxid. Produsul a fost realizat pe baza urmatoarelor standard, respectand cerintele acestora intru-totul: ISO15223-1, ISO11135, EN556-1, EN ISO 11737, EN ISO 10993, EN ISO 11607, EN ISO 14644, 93/42/CEE Termen de valabilitate: 3 ani Produsul vine insotit cu declaratie de conformitate *Detine certificat CE *Detine ISO 13485:2016 LA ACHIZITIONAREA UNUI HALAT SE OFERA GRATUIT 5 MASTI CHIRURGICALA

INSTITUTUL CLINIC FUNDENI

Câștigător: Limas Group S.R.L.

27.04.2021 00:00
41 RON
Vezi dosar →
Cumpărare directăDA27856910CPV 18424000
Manusi unica folosinta din NITRIL Nepudrate ANTIMICROBIENE masura L - 10 cutii, masura XL - 5 cutii

INALTA CURTE DE CASATIE SI JUSTITIE

Câștigător: Limas Group S.R.L.

27.04.2021 00:00
1,59 RON
Vezi dosar →
Anunț de participareSCN1085054CPV 33140000
Furnizare materiale sanitare

SPITALUL DE PNEUMOFTIZIOLOGIE "SF.ANDREI

Câștigător: Limas Group S.R.L.

26.04.2021 07:55Termen: 12.05.2021 15:00 Atribuită
286.440 RON
Vezi dosar →
Cumpărare directăDA27845475CPV 18141000
Manusi MEDICALE de examinare protectie din NITRIL Nepudrate ANTIMICROBIENE - "Luptam alaturi de voi" Incepand cu luna octombrie stocul o sa fie permanent din toate marimile XS...XL. - Ambidextre; - Sunt acoperite cu un invelis care actioneaza prin oxidare a proteinei si grasimii din bacterii; - Distruge microbii in in cateva minute in peste 96% din cazuri; - Eficacitate: MRSA; Staphylococcus aureus; Staphylococcus pyrogenes; Enterococcus faecium; Enterococcus faecalis (VRE); Streptococcus pyogenes; Klebsiella pneumoniae; E Coli; Pseudomonas aeruginosa; - Fara pudra; - Din nitril; - Nu contin latex; - Nesterile; - Varful degetelor sunt micro texturate; - Manseta cu bordura; - AQL 1.5 conform cu cerintele de standard EN 455 1 - Grosime: Palma 0.06 mm (+/ 0.01); Degete 0.08mm (+/ 0.03); Mans eta 0.05 mm (+/ 0.02) - Forta la rupere: 6 N - Lunigime manusa: 240mm - Latime palma: intre 80 110 mm(in functie de dimensiune) - Valabilitate: minim 3 ani de la data fabricatiei - Standarde: EN 455-1, 2, 3 si 4, EN 374-1: 2016 (excluzand clauza 5,3), EN 374-2: 2015, EN 374-4: 2013, EN 374-5: 2016, EN 420:2009, EN 16523-1: 2016, ASTM D6319 - Teste performate: Testul senzitivitatii ISO 10993-10, Test de iritare ISO 10993-10, Citotoxicitate ISO 10993-5, Toxicitate orala acuta ISO 10993-11, Draize modificat-95, Chimicale reziduale cu tampon salin, Forta la rupere, Pudra reziduala, Penetrare virala, Permeabilitate chimica si citostatica conform ISO 16523-1:2016 - ISO 9001 si ISO 13485 - Confo

INSTITUTUL CLINIC FUNDENI

Câștigător: Limas Group S.R.L.

26.04.2021 00:00
26,50 RON
Vezi dosar →
Anunț de participare Ofertant
Furnizare pat spital cu accesorii
Institutul Oncologic Prof. Dr. I. Chiricuta Cluj-Napoca publicat 03.08.2026 08:36
Valoare estimată
661.120 lei
Anunț de participare Ofertant
Furnizare medicamente, materiale sanitare, reactivi și obiecte de inventar pentru desfășurarea activității în cadrul cabinetelor de medicină generală și stomatologie
ADMINISTRATIA SPITALELOR SI SERVICIILOR MEDICALE BUCURESTI publicat 25.06.2026 08:10
Valoare estimată
705.651,16 lei
Anunț de participare Ofertant
Acord Cadru furnizare “CONSUMABILE MEDICALE specific ECMO si Angiografie ”
INSTITUTUL INIMII DE URGENTA PENTRU BOLI CARDIOVASCULARE"Ni… publicat 19.06.2026 18:00
Valoare estimată
53.379.680 lei
Încă 694 participări

Vezi la ce licitații a participat această companie — cu rol și rezultat. Informație de concurență, cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Datele provin din surse publice (ANAF/MFinanțe și SEAP/SICAP), care primează în caz de diferențe, și sunt afișate în temeiul legislației privind informațiile de interes public și datele deschise; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare sau vrei o rectificare? Scrie-ne — răspundem în cel mult 30 de zile. Detalii: Termeni & surse de date.