COMUNA MUNTENII DE SUS
Date firmă (ANAF/MFinanțe)
- CUI
- 16476770
- TVA
- Neplătitor TVA
- Stare
- INREGISTRAT din data 02.06.2004
- Adresă
- JUD. VASLUI, SAT MUNTENII DE SUS COM. MUNTENII DE SUS
Actualizat: 01.11.2026 04:30 · sursă: ANAF/MFinanțe (date publice)
Sunt date personale aici? Cere ștergerea
Firme la aceeași adresă
Același sediu social — posibil firme înrudite
Din ghidul licitațiilor
Pe scurt
În ultimele 12 luni, COMUNA MUNTENII DE SUS a atribuit 43 de contracte în valoare totală de 4,2 mil lei, către 37 de furnizori. Cele mai multe contracte le-au câștigat TOTAL COMPUTERS SRL (3), REZ VINCI S.R.L. (2) și ROXGIMAF SRL (2). Cumpără mai ales „arhitectură, construcții, inginerie și inspecție” și „servicii pentru întreprinderi: juridic, marketing, consultanță”.
Date din SEAP, prelucrate de Licitor · ultimul anunț: 20.10.2026 · calculat pe 08.11.2026.
Furnizorii, după banii primiți de la această autoritate. Apasă un furnizor ca să vezi toate contractele lui.
| # | Firmă | Câștig. | Valoare | % din total |
|---|---|---|---|---|
| 🥇 |
VIACONS RUTIER
CUI 14234540
12,6 mil lei (32,2%)
|
6 | 12,6 mil lei | 32,2% |
| 🥈 |
NOMIS 2003 S.R.L.
CUI 15193295
6,6 mil lei (16,8%)
|
1 | 6,6 mil lei | 16,8% |
| 🥉 |
S.C. FRENAUTO UNIVERSAL S.R.L.
CUI 18929451
4,5 mil lei (11,5%)
|
1 | 4,5 mil lei | 11,5% |
| 4 |
TRANSMIR
CUI 10400632
2,6 mil lei (6,7%)
|
1 | 2,6 mil lei | 6,7% |
| 5 |
IULCASA-CONSTRUCT
CUI 23322382
1,8 mil lei (4,5%)
|
2 | 1,8 mil lei | 4,5% |
| 6 |
CAMINO CONSTRUCT
CUI 23145922
1,0 mil lei (2,6%)
|
1 | 1,0 mil lei | 2,6% |
| 7 |
VODAFONE ROMANIA
CUI 8971726
816 mii lei (2,1%)
|
2 | 816 mii lei | 2,1% |
| 8 |
VODAFONE ROMANIA
CUI 8971726
761 mii lei (2,0%)
|
3 | 761 mii lei | 2,0% |
| 9 |
SC I&G ROAD PROJECT SRL
CUI 18634370
691 mii lei (1,8%)
|
7 | 691 mii lei | 1,8% |
| 10 |
MEGABIZ
CUI 23013824
673 mii lei (1,7%)
|
20 | 673 mii lei | 1,7% |
Comuna Muntenii de Sus (Primaria comunei Muntenii de Sus)
CEMIT CONSULTING S.R.L.
Comuna Muntenii de Sus (Primaria comunei Muntenii de Sus)
NIRVANA S.R.L.
Comuna Muntenii de Sus (Primaria comunei Muntenii de Sus)
FLORINVEST
Comuna Muntenii de Sus (Primaria comunei Muntenii de Sus)
TOTAL COMPUTERS
Comuna Muntenii de Sus (Primaria comunei Muntenii de Sus)
DEDEMAN S.R.L.
Comuna Muntenii de Sus (Primaria comunei Muntenii de Sus)
UNICORE
Comuna Muntenii de Sus (Primaria comunei Muntenii de Sus)
ECO-MOLD INVEST
Comuna Muntenii de Sus (Primaria comunei Muntenii de Sus)
IACOB ASIST S.R.L.
Comuna Muntenii de Sus (Primaria comunei Muntenii de Sus)
SPECIALISTUL S.R.L.
Comuna Muntenii de Sus (Primaria comunei Muntenii de Sus)
STOLEVAS S.R.L.
Comuna Muntenii de Sus (Primaria comunei Muntenii de Sus)
ILAROPEC
Comuna Muntenii de Sus (Primaria comunei Muntenii de Sus)
ROACONSTRUCT
Comuna Muntenii de Sus (Primaria comunei Muntenii de Sus)
PFA DOBOSI DAN
Comuna Muntenii de Sus (Primaria comunei Muntenii de Sus)
REZ VINCI S.R.L.
Comuna Muntenii de Sus (Primaria comunei Muntenii de Sus)
Rudmis Group
Comuna Muntenii de Sus (Primaria comunei Muntenii de Sus)
VODAFONE ROMANIA
Comuna Muntenii de Sus (Primaria comunei Muntenii de Sus)
SOBIS AP
Comuna Muntenii de Sus (Primaria comunei Muntenii de Sus)
SOBIS AP
Comuna Muntenii de Sus (Primaria comunei Muntenii de Sus)
UNICONT EXPERT
Comuna Muntenii de Sus (Primaria comunei Muntenii de Sus)
VICTORIA UNIC
Datele provin din surse publice (ANAF/MFinanțe și SEAP/SICAP), care primează în caz de diferențe, și sunt afișate în temeiul legislației privind informațiile de interes public și datele deschise; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare sau vrei o rectificare? Scrie-ne — răspundem în cel mult 30 de zile. Detalii: Termeni & surse de date.