LABORATORUL CENTRAL PENTRU CONTROLUL CALITĂŢII ŞI IGIENEI VINULUI VALEA CĂLUGĂREASCĂ
Date firmă (ANAF/MFinanțe)
- CUI
- 16557041
- TVA
- Neplătitor TVA
- Stare
- MODIFICARE PUBLICI din data 30.06.2004
- Telefon
- Adresă
- JUD. PRAHOVA, SAT VALEA MANTEI COM. VALEA CĂLUGĂREASCĂ, NR.1
Actualizat: 23.10.2026 04:30 · sursă: ANAF/MFinanțe (date publice)
Sunt date personale aici? Cere ștergerea
Ca furnizor (în baza noastră)
În medie 303 lei pe contract — toate sunt cumpărări directe, achiziții de valoare mică.
Din ghidul licitațiilor
Pe scurt
În ultimele 12 luni, LABORATORUL CENTRAL PENTRU CONTROLUL CALITĂŢII ŞI IGIENEI VINULUI VALEA CĂLUGĂREASCĂ a atribuit 189 de contracte în valoare totală de 457 mii lei, către 51 de furnizori. Cele mai multe contracte le-au câștigat BIOSYSTEMS DIAGNOSTIC SRL (77), LABOREX SRL (17) și TRANSILVANIA BROKER DE ASIGURARE S.A. (11). Cumpără mai ales „echipamente medicale, produse farmaceutice și de îngrijire” și „mobilă, amenajări, aparate de uz casnic, produse de curățat”.
Date din SEAP, prelucrate de Licitor · ultimul anunț: 29.10.2026 · calculat pe 07.11.2026.
Echipamente medicale, produse farmaceutice și de îngrijire în județul Prahova: cine câștigă
Această firmă nu are licitații (proceduri) câștigate în baza noastră — doar cumpărări directe.
UNIVERSITATEA CRAIOVA
L.C.C.C.I.V. VALEA CALUGAREASCA
Universitatea de Stiinte Agricole si Medicina Veterinara Cluj Napoca
L.C.C.C.I.V. VALEA CALUGAREASCA
Universitatea de Stiinte Agricole si Medicina Veterinara Cluj Napoca
L.C.C.C.I.V. VALEA CALUGAREASCA
Furnizorii, după banii primiți de la această autoritate. Apasă un furnizor ca să vezi toate contractele lui.
| # | Firmă | Câștig. | Valoare | % din total |
|---|---|---|---|---|
| 🥇 |
INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE-DEZVOLTARE PENTRU TEHNOLOGII CRIOGENICE SI IZOTOPICE I.C.S.I RM.VALCEA
CUI 2538104
1,3 mil lei (30,1%)
|
16 | 1,3 mil lei | 30,1% |
| 🥈 |
INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE-DEZVOLTARE PENTRU TEHNOLOGII CRIOGENICE SI IZOTOPICE I.C.S.I RM.VALCEA
CUI 2538104
402 mii lei (9,2%)
|
3 | 402 mii lei | 9,2% |
| 🥉 |
RADOX S.R.L.
CUI 18992106
278 mii lei (6,4%)
|
3 | 278 mii lei | 6,4% |
| 4 |
BIOSYSTEMS DIAGNOSTIC S.R.L.
CUI 17167080
247 mii lei (5,7%)
|
322 | 247 mii lei | 5,7% |
| 5 |
OF SYSTEMS
CUI 2595258
203 mii lei (4,7%)
|
15 | 203 mii lei | 4,7% |
| 6 |
QCROM ECHIPAMENTE SI SERVICII
CUI 29320240
159 mii lei (3,6%)
|
24 | 159 mii lei | 3,6% |
| 7 |
OF SYSTEMS
CUI 2595258
129 mii lei (3,0%)
|
10 | 129 mii lei | 3,0% |
| 8 |
BIOSYSTEMS DIAGNOSTIC
CUI 17167080
97 mii lei (2,2%)
|
94 | 97 mii lei | 2,2% |
| 9 |
Expert Service
CUI 15185268
87 mii lei (2,0%)
|
180 | 87 mii lei | 2,0% |
| 10 |
PRECISA
CUI 14859728
86 mii lei (2,0%)
|
1 | 86 mii lei | 2,0% |
LABORATORUL CENTRAL PENTRU CONTROLUL CALITATII SI IGIENEI VINULUI VALEA CALUGAREASCA
BIOSYSTEMS DIAGNOSTIC
LABORATORUL CENTRAL PENTRU CONTROLUL CALITATII SI IGIENEI VINULUI VALEA CALUGAREASCA
BIOSYSTEMS DIAGNOSTIC
LABORATORUL CENTRAL PENTRU CONTROLUL CALITATII SI IGIENEI VINULUI VALEA CALUGAREASCA
BIOSYSTEMS DIAGNOSTIC
LABORATORUL CENTRAL PENTRU CONTROLUL CALITATII SI IGIENEI VINULUI VALEA CALUGAREASCA
BITCHIMIS S.R.L.
LABORATORUL CENTRAL PENTRU CONTROLUL CALITATII SI IGIENEI VINULUI VALEA CALUGAREASCA
SIDE GRUP S.R.L.
LABORATORUL CENTRAL PENTRU CONTROLUL CALITATII SI IGIENEI VINULUI VALEA CALUGAREASCA
SIDE GRUP S.R.L.
LABORATORUL CENTRAL PENTRU CONTROLUL CALITATII SI IGIENEI VINULUI VALEA CALUGAREASCA
SIDE GRUP S.R.L.
LABORATORUL CENTRAL PENTRU CONTROLUL CALITATII SI IGIENEI VINULUI VALEA CALUGAREASCA
SIDE GRUP S.R.L.
LABORATORUL CENTRAL PENTRU CONTROLUL CALITATII SI IGIENEI VINULUI VALEA CALUGAREASCA
SIDE GRUP S.R.L.
LABORATORUL CENTRAL PENTRU CONTROLUL CALITATII SI IGIENEI VINULUI VALEA CALUGAREASCA
OF SYSTEMS
LABORATORUL CENTRAL PENTRU CONTROLUL CALITATII SI IGIENEI VINULUI VALEA CALUGAREASCA
SEPADIN S.R.L.
LABORATORUL CENTRAL PENTRU CONTROLUL CALITATII SI IGIENEI VINULUI VALEA CALUGAREASCA
LABOREX
LABORATORUL CENTRAL PENTRU CONTROLUL CALITATII SI IGIENEI VINULUI VALEA CALUGAREASCA
LABOREX
LABORATORUL CENTRAL PENTRU CONTROLUL CALITATII SI IGIENEI VINULUI VALEA CALUGAREASCA
SAFETY BROKER DE ASIGURARE
LABORATORUL CENTRAL PENTRU CONTROLUL CALITATII SI IGIENEI VINULUI VALEA CALUGAREASCA
LABOREX
LABORATORUL CENTRAL PENTRU CONTROLUL CALITATII SI IGIENEI VINULUI VALEA CALUGAREASCA
BIOSYSTEMS DIAGNOSTIC
LABORATORUL CENTRAL PENTRU CONTROLUL CALITATII SI IGIENEI VINULUI VALEA CALUGAREASCA
BIOSYSTEMS DIAGNOSTIC
LABORATORUL CENTRAL PENTRU CONTROLUL CALITATII SI IGIENEI VINULUI VALEA CALUGAREASCA
BIOSYSTEMS DIAGNOSTIC
LABORATORUL CENTRAL PENTRU CONTROLUL CALITATII SI IGIENEI VINULUI VALEA CALUGAREASCA
RADOX S.R.L.
LABORATORUL CENTRAL PENTRU CONTROLUL CALITATII SI IGIENEI VINULUI VALEA CALUGAREASCA
RADOX S.R.L.
Datele provin din surse publice (ANAF/MFinanțe și SEAP/SICAP), care primează în caz de diferențe, și sunt afișate în temeiul legislației privind informațiile de interes public și datele deschise; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare sau vrei o rectificare? Scrie-ne — răspundem în cel mult 30 de zile. Detalii: Termeni & surse de date.