MUNICIPIUL RÎMNICU SĂRAT
Date firmă (ANAF/MFinanțe)
- CUI
- 2406871
- TVA
- Neplătitor TVA
- Stare
- MODIFICARE PUBLICI din data 30.10.1992
- Adresă
- JUD. BUZĂU, MUN. RÂMNICU SĂRAT, STR. NICOLAE BĂLCESCU, NR.1
Actualizat: 23.10.2026 04:30 · sursă: ANAF/MFinanțe (date publice)
Sunt date personale aici? Cere ștergerea
Ca furnizor (în baza noastră)
În medie 92 lei pe contract — toate sunt cumpărări directe, achiziții de valoare mică.
Firme la aceeași adresă
Același sediu social — posibil firme înrudite
Din ghidul licitațiilor
Pe scurt
În ultimele 12 luni, MUNICIPIUL RÎMNICU SĂRAT a atribuit 232 de contracte în valoare totală de 48,3 mil lei, către 124 de furnizori. Cele mai multe contracte le-au câștigat IFTRONIX SRL (16), TOPO SYSTEM S.R.L. (12) și BAVADI SECURITY S.R.L. (11). Cumpără mai ales „arhitectură, construcții, inginerie și inspecție” și „echipamente informatice și de birou”.
Date din SEAP, prelucrate de Licitor · ultimul anunț: 06.11.2026 · calculat pe 07.11.2026.
Arhitectură, construcții, inginerie și inspecție în județul Buzău: cine câștigă
Această firmă nu are licitații (proceduri) câștigate în baza noastră — doar cumpărări directe.
C.N.C.F. "C.F.R." S.A. - SUCURSALA REGIONALĂ C.F. GALAŢI – UNITATE OPERAŢIONALĂ
MUNICIPIUL RÎMNICU SĂRAT
C.N.C.F. "C.F.R." S.A. - SUCURSALA REGIONALĂ C.F. GALAŢI – UNITATE OPERAŢIONALĂ
MUNICIPIUL RÎMNICU SĂRAT
C.N.C.F. "C.F.R." S.A. - SUCURSALA REGIONALĂ C.F. GALAŢI – UNITATE OPERAŢIONALĂ
MUNICIPIUL RÎMNICU SĂRAT
Furnizorii, după banii primiți de la această autoritate. Apasă un furnizor ca să vezi toate contractele lui.
| # | Firmă | Câștig. | Valoare | % din total |
|---|---|---|---|---|
| 🥇 |
S.C. TROIA PREMIUM CONSTRUCT S.R.L.
CUI 32177290
75,5 mil lei (25,5%)
|
11 | 75,5 mil lei | 25,5% |
| 🥈 |
FLASH LIGHTING SERVICES
CUI 13845929
36,8 mil lei (12,4%)
|
3 | 36,8 mil lei | 12,4% |
| 🥉 |
keyboard
CUI 28411529
23,8 mil lei (8,0%)
|
7 | 23,8 mil lei | 8,0% |
| 4 |
BMC TRUCK & BUS
CUI 14442959
20,9 mil lei (7,1%)
|
1 | 20,9 mil lei | 7,1% |
| 5 |
KATAR CONNEG S.R.L.
CUI 40314681
13,2 mil lei (4,5%)
|
1 | 13,2 mil lei | 4,5% |
| 6 |
TANCRAD
CUI 8006670
12,4 mil lei (4,2%)
|
2 | 12,4 mil lei | 4,2% |
| 7 |
ATP MOTORS RO
CUI 22315700
11,4 mil lei (3,9%)
|
1 | 11,4 mil lei | 3,9% |
| 8 |
ROMOIL 2003 SRL
CUI 15204769
7,7 mil lei (2,6%)
|
1 | 7,7 mil lei | 2,6% |
| 9 |
MCL INDUCT
CUI 40189970
6,7 mil lei (2,3%)
|
5 | 6,7 mil lei | 2,3% |
| 10 |
PAPAPOSTOLOU S.R.L
CUI 22318421
6,6 mil lei (2,2%)
|
1 | 6,6 mil lei | 2,2% |
PRIMARIA MUNICIPIULUI RAMNICU SARAT
HORUS INSTAL
PRIMARIA MUNICIPIULUI RAMNICU SARAT
BUI-COM
PRIMARIA MUNICIPIULUI RAMNICU SARAT
S.C. TROIA PREMIUM CONSTRUCT S.R.L.
PRIMARIA MUNICIPIULUI RAMNICU SARAT
SIGMA GAZ
PRIMARIA MUNICIPIULUI RAMNICU SARAT
BAVADI SECURITY
PRIMARIA MUNICIPIULUI RAMNICU SARAT
AGRIMPROD SRL
PRIMARIA MUNICIPIULUI RAMNICU SARAT
Microexpert SRL
PRIMARIA MUNICIPIULUI RAMNICU SARAT
Microexpert SRL
PRIMARIA MUNICIPIULUI RAMNICU SARAT
PROARTCONS
PRIMARIA MUNICIPIULUI RAMNICU SARAT
Caravana cu flori Rm S.R.L.
PRIMARIA MUNICIPIULUI RAMNICU SARAT
MV CONCRET CONSTRUCT
PRIMARIA MUNICIPIULUI RAMNICU SARAT
ELENET 2005
PRIMARIA MUNICIPIULUI RAMNICU SARAT
CONFORT
PRIMARIA MUNICIPIULUI RAMNICU SARAT
ELEPHANT PRINT GROUP S.R.L.
PRIMARIA MUNICIPIULUI RAMNICU SARAT
ROENER ENERGYPRO
PRIMARIA MUNICIPIULUI RAMNICU SARAT
GREENTAX EXPERT S.R.L.
PRIMARIA MUNICIPIULUI RAMNICU SARAT
AL KARON
PRIMARIA MUNICIPIULUI RAMNICU SARAT
U.M. 1454
PRIMARIA MUNICIPIULUI RAMNICU SARAT
AXATEL SERVICE
PRIMARIA MUNICIPIULUI RAMNICU SARAT
BLUETOPO CONSTRUCT
Datele provin din surse publice (ANAF/MFinanțe și SEAP/SICAP), care primează în caz de diferențe, și sunt afișate în temeiul legislației privind informațiile de interes public și datele deschise; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare sau vrei o rectificare? Scrie-ne — răspundem în cel mult 30 de zile. Detalii: Termeni & surse de date.