MUNICIPIU RM. VÂLCEA
Date firmă (ANAF/MFinanțe)
- CUI
- 2540813
- TVA
- Neplătitor TVA
- Stare
- MODIFICARE PUBLICI din data 29.12.1992
- Adresă
- JUD. VÂLCEA, MUN. RÂMNICU VÂLCEA, STR. GENERAL PRAPORGESCU, NR.14
Actualizat: 25.10.2026 04:30 · sursă: ANAF/MFinanțe (date publice)
Sunt date personale aici? Cere ștergerea
Ca furnizor (în baza noastră)
În medie 4.433 lei pe contract — toate sunt cumpărări directe, achiziții de valoare mică.
Firme la aceeași adresă
Același sediu social — posibil firme înrudite
Din ghidul licitațiilor
Pe scurt
În ultimele 12 luni, MUNICIPIU RM. VÂLCEA a atribuit 393 de contracte în valoare totală de 155,5 mil lei, către 187 de furnizori. Cele mai multe contracte le-au câștigat TELETEKNIKA ENGINEERING SRL (22), INFOPLUS SERVICE SRL (12) și ROXI-COM SRL (10). Cumpără mai ales „servicii de reparare și întreținere” și „lucrări de construcții”.
Date din SEAP, prelucrate de Licitor · ultimul anunț: 03.11.2026 · calculat pe 04.11.2026.
Această firmă nu are licitații (proceduri) câștigate în baza noastră — doar cumpărări directe.
APAVIL SA
Municipiul Ramnicu Valcea
COMUNA STEFANESTI
Municipiul Ramnicu Valcea
APAVIL SA
Municipiul Ramnicu Valcea
APAVIL SA
Municipiul Ramnicu Valcea
MUNICIPIUL RAMNICU VALCEA
Municipiul Ramnicu Valcea
Furnizorii, după banii primiți de la această autoritate. Apasă un furnizor ca să vezi toate contractele lui.
| # | Firmă | Câștig. | Valoare | % din total |
|---|---|---|---|---|
| 🥇 |
S.C. CONSTRUCTII SILVA OAS S.R.L.
CUI 38078635
114,4 mil lei (10,5%)
|
23 | 114,4 mil lei | 10,5% |
| 🥈 |
RALUNIC
CUI 10690846
111,6 mil lei (10,3%)
|
18 | 111,6 mil lei | 10,3% |
| 🥉 |
Drum COncept
CUI 25872722
49,5 mil lei (4,6%)
|
1 | 49,5 mil lei | 4,6% |
| 4 |
ALTIMATE
CUI 33870323
48,5 mil lei (4,5%)
|
2 | 48,5 mil lei | 4,5% |
| 5 |
ELECTROVALCEA S.R.L.
CUI 5071860
47,4 mil lei (4,4%)
|
7 | 47,4 mil lei | 4,4% |
| 6 |
GOTT STRASSE
CUI 27925777
39,8 mil lei (3,7%)
|
1 | 39,8 mil lei | 3,7% |
| 7 |
CSP PROIECT LINE
CUI 29455388
34,9 mil lei (3,2%)
|
1 | 34,9 mil lei | 3,2% |
| 8 |
BMC TRUCK & BUS
CUI 14442959
34,2 mil lei (3,1%)
|
2 | 34,2 mil lei | 3,1% |
| 9 |
VALORIS
CUI 8859138
32,9 mil lei (3,0%)
|
8 | 32,9 mil lei | 3,0% |
| 10 |
Otokar Otomotiv ve Savunma Sanayi A.S.
CUI 6490018272
32,3 mil lei (3,0%)
|
1 | 32,3 mil lei | 3,0% |
MUNICIPIUL RAMNICU VALCEA
SANTAFOR INTERNATIONAL SRL
MUNICIPIUL RAMNICU VALCEA
TELETEKNIKA ENGINEERING S.R.L.
MUNICIPIUL RAMNICU VALCEA
TELETEKNIKA ENGINEERING S.R.L.
MUNICIPIUL RAMNICU VALCEA
SC SENIA MUSIC SRL
MUNICIPIUL RAMNICU VALCEA
MELPO EXPERT CONSULTING
MUNICIPIUL RAMNICU VALCEA
MUNICIPIUL RAMNICU VALCEA
S.C.LOGIMAX CONSTRUCT S.R.L.
MUNICIPIUL RAMNICU VALCEA
TELETEKNIKA ENGINEERING S.R.L.
MUNICIPIUL RAMNICU VALCEA
DNC GENERATOR IMPEX
MUNICIPIUL RAMNICU VALCEA
DUPLEX
MUNICIPIUL RAMNICU VALCEA
Sanito Distribution
MUNICIPIUL RAMNICU VALCEA
TELETEKNIKA ENGINEERING S.R.L.
MUNICIPIUL RAMNICU VALCEA
CERTSIGN
MUNICIPIUL RAMNICU VALCEA
SARIRI MEDIA
MUNICIPIUL RAMNICU VALCEA
MUNICIPIUL RAMNICU VALCEA
IONESCU BIANCA-MARIA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ
MUNICIPIUL RAMNICU VALCEA
ZAMFIR I. ADRIAN ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ
MUNICIPIUL RAMNICU VALCEA
Societatea Nationala de Cruce Rosie din Romania - Filiala Valcea
MUNICIPIUL RAMNICU VALCEA
LAUR SI RAZVAN
MUNICIPIUL RAMNICU VALCEA
S.C. VERADOR S.R.L.-D
Datele provin din surse publice (ANAF/MFinanțe și SEAP/SICAP), care primează în caz de diferențe, și sunt afișate în temeiul legislației privind informațiile de interes public și datele deschise; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare sau vrei o rectificare? Scrie-ne — răspundem în cel mult 30 de zile. Detalii: Termeni & surse de date.