COMUNA SALCIILE
Date firmă (ANAF/MFinanțe)
- CUI
- 2843914
- TVA
- Neplătitor TVA
- Stare
- MODIFICARE PUBLICI din data 29.01.1993
- Adresă
- JUD. PRAHOVA, SAT SĂLCIILE COM. SĂLCIILE, STR. PRINCIPALĂ A, NR.49, SALCIILE
Actualizat: 23.10.2026 04:30 · sursă: ANAF/MFinanțe (date publice)
Sunt date personale aici? Cere ștergerea
Din ghidul licitațiilor
Pe scurt
În ultimele 12 luni, COMUNA SALCIILE a atribuit 47 de contracte în valoare totală de 640 mii lei, către 33 de furnizori. Cele mai multe contracte le-au câștigat CAMPION BROKER DE ASIGURARE ŞI REASIGURARE S.R.L. (4), VOVA - H2ON S.R.L. (4) și ALERT MANAGEMENT S.R.L. (3). Cumpără mai ales „servicii pentru întreprinderi: juridic, marketing, consultanță” și „utilități publice”.
Date din SEAP, prelucrate de Licitor · ultimul anunț: 29.10.2026 · calculat pe 06.11.2026.
Furnizorii, după banii primiți de la această autoritate. Apasă un furnizor ca să vezi toate contractele lui.
| # | Firmă | Câștig. | Valoare | % din total |
|---|---|---|---|---|
| 🥇 |
E.M. PRIME CONSTRUCT S.R.L.
CUI 18490045
9,5 mil lei (44,7%)
|
1 | 9,5 mil lei | 44,7% |
| 🥈 |
RIFANIA DRUMCONSTRUCT
CUI 35717190
5,5 mil lei (26,0%)
|
2 | 5,5 mil lei | 26,0% |
| 🥉 |
ISAMAR ROHBAU TRADING S.R.L.
CUI 46851137
575 mii lei (2,7%)
|
1 | 575 mii lei | 2,7% |
| 4 |
INTELLIGENT SOLUTION GROUP
CUI 40389340
450 mii lei (2,1%)
|
1 | 450 mii lei | 2,1% |
| 5 |
TGIPC PROLEVI
CUI 39032199
400 mii lei (1,9%)
|
1 | 400 mii lei | 1,9% |
| 6 |
DIREXI IMPEX S.R.L.
CUI 15257658
389 mii lei (1,8%)
|
2 | 389 mii lei | 1,8% |
| 7 |
TOPAUTO COM
CUI 8440619
344 mii lei (1,6%)
|
2 | 344 mii lei | 1,6% |
| 8 |
BRANS COM SRL
CUI 17707147
259 mii lei (1,2%)
|
11 | 259 mii lei | 1,2% |
| 9 |
AGROSEMCU
CUI 15501204
251 mii lei (1,2%)
|
1 | 251 mii lei | 1,2% |
| 10 |
ARCH D.U. STUDIO PROJECT
CUI 16609604
250 mii lei (1,2%)
|
3 | 250 mii lei | 1,2% |
COMUNA SALCIILE
Gemcard Services SRL
COMUNA SALCIILE
CAMPION BROKER DE ASIGURARE SI REASIGURARE
COMUNA SALCIILE
CAMPION BROKER DE ASIGURARE SI REASIGURARE
COMUNA SALCIILE
CAMPION BROKER DE ASIGURARE SI REASIGURARE
COMUNA SALCIILE
Alert Management S.R.L.
COMUNA SALCIILE
DIAZ FOOD
COMUNA SALCIILE
ADICIP SERVICE
COMUNA SALCIILE
MICU C. NICOLAE ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALA
COMUNA SALCIILE
MICU C. NICOLAE ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALA
COMUNA SALCIILE
PAMIAL SRL
COMUNA SALCIILE
VOVA-H2ON
COMUNA SALCIILE
DEDEMAN S.R.L.
COMUNA SALCIILE
SDG SKILLED PROGRAMS
COMUNA SALCIILE
SDG INFOPRIM S.R.L.
COMUNA SALCIILE
BRANS COM SRL
COMUNA SALCIILE
IMAN FIREWORKS
COMUNA SALCIILE
ARCH D.U. STUDIO PROJECT
COMUNA SALCIILE
NANO SET IT SRL
COMUNA SALCIILE
EUROTRAVEL
COMUNA SALCIILE
Viacasa Imobiliare
Datele provin din surse publice (ANAF/MFinanțe și SEAP/SICAP), care primează în caz de diferențe, și sunt afișate în temeiul legislației privind informațiile de interes public și datele deschise; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare sau vrei o rectificare? Scrie-ne — răspundem în cel mult 30 de zile. Detalii: Termeni & surse de date.