ŞCOALA GIMNAZIALĂ LUPAC

CUI 29007619 Autoritate contractantă

Date firmă (ANAF/MFinanțe)

CUI
29007619
TVA
Neplătitor TVA
Stare
MODIFICARE PUBLICI din data 19.08.2011
Telefon
Adresă
JUD. CARAŞ-SEVERIN, SAT LUPAC COM. LUPAC, NR.192

Actualizat: 04.09.2026 04:30 · sursă: ANAF/MFinanțe (date publice)
Sunt date personale aici? Cere ștergerea

Total atribuit
71 mii lei
Furnizori
25
Contracte
35
Banii se strâng la vârf
57% din bani merg la primii 3 furnizori, iar 85% la primii 10. Restul de 15 furnizori împart ce rămâne.

Furnizorii, după banii primiți de la această autoritate. Apasă un furnizor ca să vezi toate contractele lui.

#FirmăCâștig.Valoare% din total
🥇 S.C. TC VUNET DYNAMIC SRL
CUI 32445520
20 mii lei (27,9%)
3 20 mii lei
27,9%
🥈 TOBI KINO FOREST
CUI 37652135
11 mii lei (15,1%)
2 11 mii lei
15,1%
🥉 LUCASIVASCU
CUI 46950726
10 mii lei (14,3%)
1 10 mii lei
14,3%
4 APPROVED CHEMICALS
CUI 40273522
5 mii lei (6,6%)
3 5 mii lei
6,6%
5 MOSCHINA DDD
CUI 18623478
3 mii lei (4,2%)
1 3 mii lei
4,2%
6 CONDOR EX S.R.L.
CUI 1071930
3 mii lei (4,0%)
1 3 mii lei
4,0%
7 REGIA NATIONALA A PADURILOR ROMSILVA RA
CUI 1590120
3 mii lei (3,8%)
1 3 mii lei
3,8%
8 ECHINOX COM SRL
CUI 6665011
2 mii lei (3,4%)
1 2 mii lei
3,4%
9 COCORAS DUMITRU ION PERSOANA FIZICA AUTORIZATA
CUI 37635223
2 mii lei (2,8%)
1 2 mii lei
2,8%
10 Unimedik Impex SRL
CUI 30410916
2 mii lei (2,7%)
1 2 mii lei
2,7%
Încă 15 câștigători

Împart 11 mii lei de la această autoritate — vezi fiecare firmă, cu numărul de contracte și sumele încasate. Gratuit, fără card.

Vezi toți furnizorii — cont gratuit
Cumpărare directăDA41118420CPV 03413000
LEMN DE FOC

Scoala Gimnaziala Lupac

Câștigător: TOBI KINO FOREST

04.09.2026 13:57Termen: 09.09.2026 17:00 Ofertă acceptată
4.125 RON
Vezi dosar →
Cumpărare directăDA40957329CPV 03413000
LEMN DE FOC

Scoala Gimnaziala Lupac

Câștigător: TOBI KINO FOREST

07.08.2026 10:58Termen: 12.08.2026 17:00 Ofertă acceptată
6.600 RON
Vezi dosar →
Cumpărare directăDA39692387CPV 03413000
Lemn de foc

Scoala Gimnaziala Lupac

Câștigător: TOBI KINO FOREST

22.01.2026 14:37
—
Vezi dosar →
Cumpărare directăDA38614661CPV 03413000
Lemn de foc

Scoala Gimnaziala Lupac

Câștigător: TOBI KINO FOREST

29.07.2025 15:35
—
Vezi dosar →
Cumpărare directăDA36153799CPV 50112120
Servicii de inlocuire a parbrizelor

Scoala Gimnaziala Lupac

Câștigător: COREX GRUP

17.07.2024 14:28
900 RON
Vezi dosar →
Cumpărare directăDA35341200CPV 03413000
LEMN DE FOC SI TRANSPORT

Scoala Gimnaziala Lupac

Câștigător: LUCASIVASCU

25.03.2024 13:47
10.125 RON
Vezi dosar →
Cumpărare directăDA35055230CPV 16600000
MOTOFERASTRAU STIHL MS 271 + PACHET ACCESORII SI CONSUMABILE MOTOFIERASTRAU

Scoala Gimnaziala Lupac

Câștigător: ECHINOX COM SRL

15.02.2024 13:46
2.394,95 RON
Vezi dosar →
Cumpărare directăDA33855539CPV 22458000
Formulare tipizate invatamant preuniversitar

Scoala Gimnaziala Lupac

Câștigător: TORA PRINT S.R.L.

22.08.2023 11:10
925,50 RON
Vezi dosar →
Cumpărare directăDA33667116CPV 90915000
Pachet servicii curățat și verificat coșuri de fum

Scoala Gimnaziala Lupac

Câștigător: COCORAS DUMITRU ION PERSOANA FIZICA AUTORIZATA

17.07.2023 11:09
2.000 RON
Vezi dosar →
Cumpărare directăDA32704643CPV 03413000
Lemn de foc

Scoala Gimnaziala Lupac

Câștigător: REGIA NATIONALA A PADURILOR ROMSILVA RA

02.03.2023 00:00
2.681,07 RON
Vezi dosar →
Cumpărare directăDA27255158CPV 44423000
CIL.YALE 45X45MM AMPR ALAMA NI 5CHEI BUC 1 PACHET VOP.INT.CORAL 17 L + AMORSA 4 L BUC 1 AMORSA PT ZIDARIE KOBER 4L BUC 1 GALEATA DREPT. 13L STORC ACTIV 5858 BUC 2 REZERVA MOP BUMBAC 250G PC0646 BUC 4 COADA LEMN NATUR 1,4M PC0827 BUC 2 CARIVA PRIZA DUBLA CU CP 693962 BUC 1 CARIVA INTR. DUBLU 693952 BUC 1 DOZA APARATAJ TERMINALA ST 60MM BUC 2 ADEZIV GRESIE FAIANTA INTERIOR 25 KG AFI BUC 8 ROBINET COLT TUR JL FARA RFS1/2 1510440 BUC 4 TESATURA FIBRA STICLA 160G(50MP/ROLA) ROL 1 MORTAR TINCI ALB 25 KG ADEPLAST BUC 2 PROFIL PVC COLT CU PLASA 22X22 MM / 2,5M BUC 3

Scoala Gimnaziala Lupac

Câștigător: DEDEMAN S.R.L.

19.01.2021 00:00
645 RON
Vezi dosar →
Cumpărare directăDA27174956CPV 45223100
Pachet rafturi Biblioteca

Scoala Gimnaziala Lupac

Câștigător: ROMSIB PRO

24.12.2020 00:00
1.206,90 RON
Vezi dosar →
Cumpărare directăDA26663031CPV 79341000
Publicare anunt in Monitorul Oficial+Ziar national+Posturi Gov. post vacant 1/2 Ingrijitor , text intre 1001-2000 caractere

Scoala Gimnaziala Lupac

Câștigător: Oficial Press srl

26.10.2020 00:00
386,55 RON
Vezi dosar →
Cumpărare directăDA26481076CPV 24455000
Pachet dezinfectanti: 1. ANIOSGEL 85 NPC - 1L : 20L X 30lei/L = 600 lei 2. ANIOSGEL 85 NPC - 5L : 10L X 30lei/L = 300 lei 3. SURFANIOS PREMIUM - 5L : 15 L X 48 lei/L = 720lei 4. DERMANIOS SCRUB CG - 1L : 10 L X 32 lei/L = 320 lei

Scoala Gimnaziala Lupac

Câștigător: Unimedik Impex SRL

01.10.2020 00:00
1.940 RON
Vezi dosar →
Cumpărare directăDA26410214CPV 39831240
Produse de curatenie: clorsafe (20l), septolit (15l)

Scoala Gimnaziala Lupac

Câștigător: APPROVED CHEMICALS

22.09.2020 00:00
1.323,52 RON
Vezi dosar →
Cumpărare directăDA26326925CPV 45300000
Instalare hidrofor, boiler apa calda, lucrari instalatie sanitara pentru grup sanitar, instalatie electrica la Scoala Gimnaziala Clocotici

Scoala Gimnaziala Lupac

Câștigător: Termo Serv CET S.R.L.

11.09.2020 00:00
1.250 RON
Vezi dosar →
Cumpărare directăDA26119090CPV 22458000
Pachet tipizate scolare: registru prezenta prescolari - 3 buc x 21.20 lei condica pentru evidenta si activitate cadre didactice - 3 buc x 27.80 lei registru procese verbale ale sedintelor consiliului profesoral - 1 buc x 21.20 lei registru procese verbale ale sedintelor consiliului administrativ - 1 buc x 21.20 lei registru pentru evidenta Ordine de Plata - 1 buc x 21.20 lei registru corespondenta intrare/iesire, A4 - 2 buc x 21.20 lei condica de prezenta personal auxiliar - 1 buc x 13.20 lei catalog invatamant prescolar, coperta carton lucios 300 gmp - 3 buc x 7.20 lei catalogul clasei pregatitoare, coperta carton lucios 300 gmp - 3 buc x 14.20 lei catalog invatamant primar, coperta carton lucios 300 gmp - 7 buc x 15.50 lei catalog invatamant primar in limbile minoritatilor nationale, coperta carton lucios 300 gmp - 5 buc x 15.50 lei catalog invatamant gimnazial, coperta carton gros caserat cu hartie kraft natur lucios - 7 buc x 26.60 lei carnet elev clasele 1 / 4 - 10 buc x 2.10 lei carnet elev clasele 5 / 8 - 10 buc x 2.10 lei nota receptie si constatare diferente, A4 - 1 buc x .9.90 lei foaie parcurs autovehicule, A4 - 1 buc x 5.80 lei ordin deplasare, A5 - 1 buc x 3.20

Scoala Gimnaziala Lupac

Câștigător: TORA PRINT S.R.L.

11.08.2020 00:00
763,50 RON
Vezi dosar →
Cumpărare directăDA25690684CPV 50000000
Lucrari instalatii sanitare - Montare boiler apa calda, robinet instant apa calda, instalatie electrica pentru alimentare boiler si robinet instant, inlocuiri obiecte sanitare

Scoala Gimnaziala Lupac

Câștigător: Termo Serv CET S.R.L.

26.05.2020 00:00
676 RON
Vezi dosar →
Cumpărare directăDA25663807CPV 39831240
Produse curatenie, dezinfectie

Scoala Gimnaziala Lupac

Câștigător: APPROVED CHEMICALS

21.05.2020 00:00
2.458,06 RON
Vezi dosar →
Cumpărare directăDA25665713CPV 44423450
Produse dezinfectie

Scoala Gimnaziala Lupac

Câștigător: ARHI DESIGN

21.05.2020 00:00
232,20 RON
Vezi dosar →

Datele provin din surse publice (ANAF/MFinanțe și SEAP/SICAP), care primează în caz de diferențe, și sunt afișate în temeiul legislației privind informațiile de interes public și datele deschise; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare sau vrei o rectificare? Scrie-ne — răspundem în cel mult 30 de zile. Detalii: Termeni & surse de date.