SPITALUL MUNICIPAL SIBIU
Date firmă (ANAF/MFinanțe)
- CUI
- 3096175
- TVA
- Neplătitor TVA
- Stare
- MODIFICARE PUBLICI din data 08.02.1993
- Telefon
- Adresă
- JUD. SIBIU, MUN. SIBIU, STR. CONSTANTIN NOICA, NR.20
Actualizat: 23.10.2026 04:31 · sursă: ANAF/MFinanțe (date publice)
Sunt date personale aici? Cere ștergerea
Ca furnizor (în baza noastră)
În medie 8.353 lei pe contract — toate sunt cumpărări directe, achiziții de valoare mică.
Din ghidul licitațiilor
Pe scurt
În ultimele 12 luni, SPITALUL MUNICIPAL SIBIU a atribuit 1.273 de contracte în valoare totală de 2,3 mil lei, către 249 de furnizori. Cele mai multe contracte le-au câștigat METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (104), TARPI SRL (76) și DR.MAX S.R.L. (65). Cumpără mai ales „echipamente medicale, produse farmaceutice și de îngrijire” și „alimente, băuturi, tutun și produse conexe”.
Date din SEAP, prelucrate de Licitor · ultimul anunț: 06.11.2026 · calculat pe 07.11.2026.
Echipamente medicale, produse farmaceutice și de îngrijire în județul Sibiu: cine câștigă
Această firmă nu are licitații (proceduri) câștigate în baza noastră — doar cumpărări directe.
Serviciul Public Comunitar de Evidenta a Persoanelor al Municipiului Sibiu
Spital General CF Sibiu
Municipiul Sibiu
Spital General CF Sibiu
DIRECTIA SANITARA VETERINARA SI PENTRU SIGURANTA ALIMENTELOR SIBIU
Spital General CF Sibiu
REGISTRUL AUTO ROMAN - R.A.
Spital General CF Sibiu
SPITALUL DE PSIHIATRIE "DR. GH. PREDA" SIBIU
Spital General CF Sibiu
REGISTRUL AUTO ROMAN - R.A.
Spital General CF Sibiu
REGISTRUL AUTO ROMAN - R.A.
Spital General CF Sibiu
REGISTRUL AUTO ROMAN - R.A.
Spital General CF Sibiu
Furnizorii, după banii primiți de la această autoritate. Apasă un furnizor ca să vezi toate contractele lui.
| # | Firmă | Câștig. | Valoare | % din total |
|---|---|---|---|---|
| 🥇 |
VICI EVOLUTION S.R.L.
CUI 42981274
4,8 mil lei (14,3%)
|
1 | 4,8 mil lei | 14,3% |
| 🥈 |
SOBIS SOLUTIONS
CUI 12018818
4,2 mil lei (12,5%)
|
2 | 4,2 mil lei | 12,5% |
| 🥉 |
PHARMICS
CUI 23200539
3,7 mil lei (10,8%)
|
8 | 3,7 mil lei | 10,8% |
| 4 |
OPTIMED
CUI 1104239
1,4 mil lei (4,1%)
|
5 | 1,4 mil lei | 4,1% |
| 5 |
ANDRAL PROD-CONSTRUCT S.R.L.
CUI 39225122
1,1 mil lei (3,3%)
|
11 | 1,1 mil lei | 3,3% |
| 6 |
DHC SYSTEM S.R.L.
CUI 13368102
958 mii lei (2,8%)
|
24 | 958 mii lei | 2,8% |
| 7 |
SIEMENS HEALTHCARE SRL
CUI 36153005
889 mii lei (2,6%)
|
7 | 889 mii lei | 2,6% |
| 8 |
DENTEX TRADING S.R.L.
CUI 16293888
778 mii lei (2,3%)
|
1 | 778 mii lei | 2,3% |
| 9 |
RomActiv Business Consulting S.R.L.
CUI 15203674
752 mii lei (2,2%)
|
12 | 752 mii lei | 2,2% |
| 10 |
ARGUS OPTIK
CUI 18103793
612 mii lei (1,8%)
|
1 | 612 mii lei | 1,8% |
Spital General CF Sibiu
BIOEEL
Spital General CF Sibiu
METRO CASH & CARRY ROMANIA
Spital General CF Sibiu
TARPI
Spital General CF Sibiu
HORNBACH CENTRALA SRL
Spital General CF Sibiu
HORNBACH CENTRALA SRL
Spital General CF Sibiu
DEDEMAN S.R.L.
Spital General CF Sibiu
METRO CASH & CARRY ROMANIA
Spital General CF Sibiu
Spital General CF Sibiu
DONA. LOGISTICA
Spital General CF Sibiu
DONA. LOGISTICA
Spital General CF Sibiu
DEDEMAN S.R.L.
Spital General CF Sibiu
BILANCIA EXIM S.R.L
Spital General CF Sibiu
BILANCIA EXIM S.R.L
Spital General CF Sibiu
S.C. J&J GROUP S.R.L.
Spital General CF Sibiu
S.C. J&J GROUP S.R.L.
Spital General CF Sibiu
APOLLO ELECTRIC EXPERT S.R.L.
Spital General CF Sibiu
S.C. J&J GROUP S.R.L.
Spital General CF Sibiu
ANDRAL PROD-CONSTRUCT S.R.L.
Spital General CF Sibiu
DR.MAX
Spital General CF Sibiu
B.BRAUN MEDICAL
Datele provin din surse publice (ANAF/MFinanțe și SEAP/SICAP), care primează în caz de diferențe, și sunt afișate în temeiul legislației privind informațiile de interes public și datele deschise; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare sau vrei o rectificare? Scrie-ne — răspundem în cel mult 30 de zile. Detalii: Termeni & surse de date.