IOR SA
Date firmă (ANAF/MFinanțe)
- CUI
- 340312
- TVA
- Plătitor TVA
- Nr. Reg. Com.
- J1991002827407
- Cod CAEN
- 2670
- Formă juridică
- SOCIETATE COMERCIALĂ PE ACŢIUNI
- Stare
- INREGISTRAT din data 13.05.1991
- Adresă
- MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, STR. BUCOVINA, NR.4
Actualizat: 01.11.2026 04:31 · sursă: ANAF/MFinanțe (date publice)
Sunt date personale aici? Cere ștergerea
Ca furnizor (în baza noastră)
În medie 9.160.543 lei pe contract — majoritatea (25) sunt cumpărări directe, achiziții de valoare mică. Sumele mari din participări sunt valori de contract la care firma a fost parte dintr-o asociere, nu venituri proprii.
Din ghidul licitațiilor
Pe scurt
În ultimele 12 luni, IOR SA a atribuit 1 contract în valoare totală de 206 mii lei. Cumpără mai ales „echipamente industriale”.
Date din SEAP, prelucrate de Licitor · ultimul anunț: 11.08.2026 · calculat pe 05.11.2026.
Directia Sanitara Veterinara si pentru Siguranta Alimentelor Cluj
IOR S.A.
S UZINA MECANICA PLOPENI SA
IOR S.A.
Directia Sanitara Veterinara si pentru Siguranta Alimentelor Satu Mare
IOR S.A.
U.M. 01983 Bacau
IOR S.A.
UNITATEA MILITARA 01016 TARGU MURES
IOR S.A.
Directia Sanitara Veterinara si pentru Siguranta Alimentelor Satu Mare
IOR S.A.
Inspectoratul Teritorial al Politiei de Frontiera Iasi
IOR S.A.
Penitenciarul Bucuresti Rahova
IOR S.A.
Penitenciarul Bucuresti Rahova
IOR S.A.
MINISTERUL APARARII UM 01932 Brasov
IOR S.A.
UNITATEA MILITARA 01016 TARGU MURES
IOR S.A.
MINISTERUL APARARII NATIONALE - UNITATEA MILITARA 02648
IOR S.A.
Ministerul Apararii Nationale - Unitatea Militara 01836
IOR S.A.
Ministerul Apararii Nationale - Unitatea Militara 01836
IOR S.A.
UNITATEA MILITARA 01016 TARGU MURES
IOR S.A.
UM 0929 Bucuresti
IOR S.A.
UNITATEA MILITARA 01357 BUCURESTI
IOR S.A.
MINISTERUL APARARII - U.M. 02512
IOR S.A.
Directia Sanitar Veterinara si Siguranta Alimentelor Vrancea
IOR S.A.
U.M. 0654 CRAIOVA
IOR S.A.
Furnizorii, după banii primiți de la această autoritate. Apasă un furnizor ca să vezi toate contractele lui.
| # | Firmă | Câștig. | Valoare | % din total |
|---|---|---|---|---|
| 🥇 |
GREENBAU TEHNOLOGIE S.R.L LIMITED
CUI 5503099
7,6 mil lei (52,2%)
|
2 | 7,6 mil lei | 52,2% |
| 🥈 |
GrinTech KFT
CUI 27073913
4,3 mil lei (29,2%)
|
2 | 4,3 mil lei | 29,2% |
| 🥉 |
OptoTech Optikmaschinen GmbH
CUI 112625695
1,3 mil lei (8,8%)
|
2 | 1,3 mil lei | 8,8% |
| 4 |
FEMARIS
CUI 14211709
691 mii lei (4,7%)
|
1 | 691 mii lei | 4,7% |
| 5 |
CAD WORKS INTERNATIONAL
CUI 16443187
529 mii lei (3,6%)
|
1 | 529 mii lei | 3,6% |
| 6 |
BRINDUSTRY GROUP SRL
CUI 34076291
206 mii lei (1,4%)
|
1 | 206 mii lei | 1,4% |
| 7 |
LADY AMETIST
CUI 36387308
0 lei (0,0%)
|
1 | 0 lei | 0,0% |
IOR S.A.
BRINDUSTRY GROUP SRL
IOR S.A.
BRINDUSTRY GROUP SRL
IOR S.A.
PLURI CONSULTANTS ROMANIA SRL
IOR S.A.
FEMARIS
IOR S.A.
FEMARIS
IOR S.A.
FEMARIS
IOR S.A.
AMEX IMPORT EXPORT
IOR S.A.
IOR S.A.
LADY AMETIST
IOR S.A.
IOR S.A.
SMART MIND SOLUTIONS
IOR S.A.
IOR S.A.
GrinTech KFT
IOR S.A.
IOR S.A.
GrinTech KFT
IOR S.A.
CAD WORKS INTERNATIONAL
IOR S.A.
DCTS Structuri
IOR S.A.
CAD WORKS INTERNATIONAL
IOR S.A.
DCTS Structuri
IOR S.A.
GrinTech KFT
Toate cele 7 participări sunt ca ofertant.
Datele provin din surse publice (ANAF/MFinanțe și SEAP/SICAP), care primează în caz de diferențe, și sunt afișate în temeiul legislației privind informațiile de interes public și datele deschise; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare sau vrei o rectificare? Scrie-ne — răspundem în cel mult 30 de zile. Detalii: Termeni & surse de date.