CENTRUL DE TRANSFUZIE SANGUINA SATU MARE
Date firmă (ANAF/MFinanțe)
- CUI
- 3897360
- TVA
- Neplătitor TVA
- Stare
- MODIFICARE PUBLICI din data 10.05.1993
- Telefon
- Adresă
- JUD. SATU MARE, MUN. SATU MARE, STR. CAREIULUI, NR.26
Actualizat: 01.11.2026 04:34 · sursă: ANAF/MFinanțe (date publice)
Sunt date personale aici? Cere ștergerea
Ca furnizor (în baza noastră)
Din ghidul licitațiilor
Pe scurt
În ultimele 12 luni, CENTRUL DE TRANSFUZIE SANGUINA SATU MARE a atribuit 87 de contracte în valoare totală de 271 mii lei, către 37 de furnizori. Cele mai multe contracte le-au câștigat NOVAINTERMED SRL (10), DIALAB SOLUTIONS SRL (8) și MEDICAL LOGISTIC PARTNER SRL (6). Cumpără mai ales „echipamente medicale, produse farmaceutice și de îngrijire” și „echipamente informatice și de birou”.
Date din SEAP, prelucrate de Licitor · ultimul anunț: 28.10.2026 · calculat pe 07.11.2026.
Echipamente medicale, produse farmaceutice și de îngrijire în județul Satu Mare: cine câștigă
Această firmă nu are licitații (proceduri) câștigate în baza noastră — doar cumpărări directe.
Furnizorii, după banii primiți de la această autoritate. Apasă un furnizor ca să vezi toate contractele lui.
| # | Firmă | Câștig. | Valoare | % din total |
|---|---|---|---|---|
| 🥇 |
Zammark SRL
CUI 24673039
279 mii lei (12,5%)
|
5 | 279 mii lei | 12,5% |
| 🥈 |
M&C GROUP SECURITY
CUI 19168472
257 mii lei (11,6%)
|
9 | 257 mii lei | 11,6% |
| 🥉 |
DIALAB SOLUTIONS
CUI 23818271
211 mii lei (9,5%)
|
22 | 211 mii lei | 9,5% |
| 4 |
FLORENTA CLEANING BUILDING
CUI 38369154
122 mii lei (5,5%)
|
4 | 122 mii lei | 5,5% |
| 5 |
Novaintermed S.R.L.
CUI 6220293
121 mii lei (5,4%)
|
21 | 121 mii lei | 5,4% |
| 6 |
ROTEST
CUI 13362371
117 mii lei (5,3%)
|
4 | 117 mii lei | 5,3% |
| 7 |
Novaintermed
CUI 6220293
110 mii lei (5,0%)
|
9 | 110 mii lei | 5,0% |
| 8 |
TIM SERV SM
CUI 39380088
100 mii lei (4,5%)
|
1 | 100 mii lei | 4,5% |
| 9 |
CHRONOS TRADE MEDICAL
CUI 34533881
72 mii lei (3,2%)
|
6 | 72 mii lei | 3,2% |
| 10 |
DIALAB SOLUTIONS
CUI 23818271
63 mii lei (2,8%)
|
14 | 63 mii lei | 2,8% |
CENTRUL DE TRANSFUZIE SANGUINA SATU MARE
DERSIDAN
CENTRUL DE TRANSFUZIE SANGUINA SATU MARE
SC MIANTE DUO GROUP SRL
CENTRUL DE TRANSFUZIE SANGUINA SATU MARE
FUȘLE SISTEME DE SECURITATE S.R.L.
CENTRUL DE TRANSFUZIE SANGUINA SATU MARE
FUȘLE SISTEME DE SECURITATE S.R.L.
CENTRUL DE TRANSFUZIE SANGUINA SATU MARE
BODNAR
CENTRUL DE TRANSFUZIE SANGUINA SATU MARE
AMEX IMPORT EXPORT
CENTRUL DE TRANSFUZIE SANGUINA SATU MARE
CHRONOS TRADE MEDICAL
CENTRUL DE TRANSFUZIE SANGUINA SATU MARE
CHRONOS TRADE MEDICAL
CENTRUL DE TRANSFUZIE SANGUINA SATU MARE
Centrul de Securitate si Informatica SRL
CENTRUL DE TRANSFUZIE SANGUINA SATU MARE
DIALAB SOLUTIONS
CENTRUL DE TRANSFUZIE SANGUINA SATU MARE
DIALAB SOLUTIONS
CENTRUL DE TRANSFUZIE SANGUINA SATU MARE
DIALAB SOLUTIONS
CENTRUL DE TRANSFUZIE SANGUINA SATU MARE
AMEX IMPORT EXPORT
CENTRUL DE TRANSFUZIE SANGUINA SATU MARE
INFOCENTER S.R.L.
CENTRUL DE TRANSFUZIE SANGUINA SATU MARE
IOANA N & M
CENTRUL DE TRANSFUZIE SANGUINA SATU MARE
MEDICAL LOGISTIC PARTNER
CENTRUL DE TRANSFUZIE SANGUINA SATU MARE
B.BRAUN MEDICAL
CENTRUL DE TRANSFUZIE SANGUINA SATU MARE
IMUNOHEALTH EXPERT S.R.L.
CENTRUL DE TRANSFUZIE SANGUINA SATU MARE
TIPOCAR
CENTRUL DE TRANSFUZIE SANGUINA SATU MARE
PROFESIONAL SP
Datele provin din surse publice (ANAF/MFinanțe și SEAP/SICAP), care primează în caz de diferențe, și sunt afișate în temeiul legislației privind informațiile de interes public și datele deschise; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare sau vrei o rectificare? Scrie-ne — răspundem în cel mult 30 de zile. Detalii: Termeni & surse de date.