CLUB SPORTIV MUNICIPAL GALATI
Date firmă (ANAF/MFinanțe)
- CUI
- 39493486
- TVA
- Neplătitor TVA
- Stare
- MODIFICARE PUBLICI din data 15.06.2018
- Telefon
- Adresă
- JUD. GALAŢI, MUN. GALAŢI, BLD. GEORGE COŞBUC, NR.253, INCINTA PATINOAR GALATI
Actualizat: 23.10.2026 04:31 · sursă: ANAF/MFinanțe (date publice)
Sunt date personale aici? Cere ștergerea
Ca furnizor (în baza noastră)
În medie 2.654 lei pe contract — toate sunt cumpărări directe, achiziții de valoare mică.
Din ghidul licitațiilor
Pe scurt
În ultimele 12 luni, CLUB SPORTIV MUNICIPAL GALATI a atribuit 413 contracte în valoare totală de 1,7 mil lei, către 103 furnizori. Cele mai multe contracte le-au câștigat SYNAPO ART S.R.L. (63), MMA STRONG SECURITY S.R.L. (51) și MOCA TRAVEL S.R.L. (28). Cumpără mai ales „servicii pentru întreprinderi: juridic, marketing, consultanță” și „imprimate și produse conexe”.
Date din SEAP, prelucrate de Licitor · ultimul anunț: 05.11.2026 · calculat pe 07.11.2026.
Această firmă nu are licitații (proceduri) câștigate în baza noastră — doar cumpărări directe.
CENTRUL CULTURAL DUNAREA DE JOS GALATI
SC MMA GROUP SECURITY SRL
CENTRUL CULTURAL DUNAREA DE JOS GALATI
SC MMA GROUP SECURITY SRL
CLUBUL SPORTIV MUNICIPAL GALATI
SC MMA GROUP SECURITY SRL
CLUBUL SPORTIV MUNICIPAL GALATI
SC MMA GROUP SECURITY SRL
CLUBUL SPORTIV MUNICIPAL GALATI
SC MMA GROUP SECURITY SRL
CLUBUL SPORTIV MUNICIPAL GALATI
SC MMA GROUP SECURITY SRL
CLUBUL SPORTIV MUNICIPAL GALATI
SC MMA GROUP SECURITY SRL
CLUBUL SPORTIV MUNICIPAL GALATI
SC MMA GROUP SECURITY SRL
Furnizorii, după banii primiți de la această autoritate. Apasă un furnizor ca să vezi toate contractele lui.
| # | Firmă | Câștig. | Valoare | % din total |
|---|---|---|---|---|
| 🥇 |
SPEEH HIDROELECTRICA SA
CUI 13267213
3,4 mil lei (21,7%)
|
3 | 3,4 mil lei | 21,7% |
| 🥈 |
Hochei Sport
CUI 39488463
1,3 mil lei (8,5%)
|
2 | 1,3 mil lei | 8,5% |
| 🥉 |
SICALTRANS
CUI 15887912
1,3 mil lei (8,3%)
|
2 | 1,3 mil lei | 8,3% |
| 4 |
SC TRANS SIH VOYAGE SRL
CUI 33936320
1,3 mil lei (8,3%)
|
46 | 1,3 mil lei | 8,3% |
| 5 |
MPS ENERGY
CUI 51100268
696 mii lei (4,4%)
|
1 | 696 mii lei | 4,4% |
| 6 |
CONTINENTAL FAST LINE
CUI 16231761
520 mii lei (3,3%)
|
1 | 520 mii lei | 3,3% |
| 7 |
TAXICOM SPORT
CUI 32491950
485 mii lei (3,1%)
|
21 | 485 mii lei | 3,1% |
| 8 |
PETORA 2012 SRL
CUI 30570399
239 mii lei (1,5%)
|
1 | 239 mii lei | 1,5% |
| 9 |
MOCA TRAVEL S.R.L.
CUI 48470570
239 mii lei (1,5%)
|
32 | 239 mii lei | 1,5% |
| 10 |
PFA Ivan Manuel
CUI 39896586
234 mii lei (1,5%)
|
6 | 234 mii lei | 1,5% |
CLUBUL SPORTIV MUNICIPAL GALATI
Synapo Art Srl
CLUBUL SPORTIV MUNICIPAL GALATI
CLUBUL SPORTIV MUNICIPAL GALATI
PLUXEE ROMANIA
CLUBUL SPORTIV MUNICIPAL GALATI
CLUBUL SPORTIV MUNICIPAL GALATI
DORU&MIRCEA SRL
CLUBUL SPORTIV MUNICIPAL GALATI
CLUBUL SPORTIV MUNICIPAL GALATI
CLUBUL SPORTIV MUNICIPAL GALATI
CLUBUL SPORTIV MUNICIPAL GALATI
MMA STRONG SECURITY
CLUBUL SPORTIV MUNICIPAL GALATI
Synapo Art Srl
CLUBUL SPORTIV MUNICIPAL GALATI
CLUBUL SPORTIV MUNICIPAL GALATI
OPETH INGREDIUM S.R.L.
CLUBUL SPORTIV MUNICIPAL GALATI
Synapo Art Srl
CLUBUL SPORTIV MUNICIPAL GALATI
sc constandache nicolae lucian pfa
CLUBUL SPORTIV MUNICIPAL GALATI
Coralin Free Way
CLUBUL SPORTIV MUNICIPAL GALATI
sc constandache nicolae lucian pfa
CLUBUL SPORTIV MUNICIPAL GALATI
CAZARE TRAIAN NORD
CLUBUL SPORTIV MUNICIPAL GALATI
FIRST CARE UNDA S.R.L.
CLUBUL SPORTIV MUNICIPAL GALATI
MOCA TRAVEL S.R.L.
CLUBUL SPORTIV MUNICIPAL GALATI
MOCA TRAVEL S.R.L.
Datele provin din surse publice (ANAF/MFinanțe și SEAP/SICAP), care primează în caz de diferențe, și sunt afișate în temeiul legislației privind informațiile de interes public și datele deschise; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare sau vrei o rectificare? Scrie-ne — răspundem în cel mult 30 de zile. Detalii: Termeni & surse de date.