SPITALUL DE PNEUMOFTIZIOLOGIE "SF.STEFAN"
Date firmă (ANAF/MFinanțe)
- CUI
- 4203911
- TVA
- Neplătitor TVA
- Stare
- MODIFICARE PUBLICI din data 02.07.1993
- Adresă
- MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, ŞOS. ŞTEFAN CEL MARE, NR.11
Actualizat: 11.10.2026 04:30 · sursă: ANAF/MFinanțe (date publice)
Sunt date personale aici? Cere ștergerea
Din ghidul licitațiilor
Pe scurt
În ultimele 12 luni, SPITALUL DE PNEUMOFTIZIOLOGIE "SF.STEFAN" a atribuit 525 de contracte în valoare totală de 2,9 mil lei, către 202 furnizori. Cele mai multe contracte le-au câștigat PAROSAT GRUP S.R.L. (27), DMI IT SYSTEMS S.R.L. (19) și DR.MAX S.R.L. (15). Cumpără mai ales „echipamente medicale, produse farmaceutice și de îngrijire” și „servicii de reparare și întreținere”.
Date din SEAP, prelucrate de Licitor · ultimul anunț: 06.11.2026 · calculat pe 07.11.2026.
Echipamente medicale, produse farmaceutice și de îngrijire în județul București: cine câștigă
Furnizorii, după banii primiți de la această autoritate. Apasă un furnizor ca să vezi toate contractele lui.
| # | Firmă | Câștig. | Valoare | % din total |
|---|---|---|---|---|
| 🥇 |
ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA
CUI 8955860
1,2 mil lei (5,4%)
|
38 | 1,2 mil lei | 5,4% |
| 🥈 |
MEDIST IMAGING & P.O.C.
CUI 24205100
920 mii lei (4,2%)
|
13 | 920 mii lei | 4,2% |
| 🥉 |
ROMLAB
CUI 6383967
720 mii lei (3,3%)
|
430 | 720 mii lei | 3,3% |
| 4 |
Messer Romania Gaz S.R.L.
CUI 10547308
706 mii lei (3,3%)
|
16 | 706 mii lei | 3,3% |
| 5 |
DMI IT Systems
CUI 22405480
705 mii lei (3,3%)
|
105 | 705 mii lei | 3,3% |
| 6 |
SGPI SECURITY FORCE
CUI 24452844
643 mii lei (3,0%)
|
10 | 643 mii lei | 3,0% |
| 7 |
ASTRID-RT S.R.L.
CUI 14099924
624 mii lei (2,9%)
|
406 | 624 mii lei | 2,9% |
| 8 |
HIPERDIA
CUI 9205492
618 mii lei (2,9%)
|
27 | 618 mii lei | 2,9% |
| 9 |
S. C. SECURE EXPERT SOFTWARE SRL
CUI 24167740
482 mii lei (2,2%)
|
48 | 482 mii lei | 2,2% |
| 10 |
DENIMED CLEANING
CUI 15072765
453 mii lei (2,1%)
|
15 | 453 mii lei | 2,1% |
Spitalul de Pneumoftiziologie Sf. Stefan
SUPERCOM S.A.
Spitalul de Pneumoftiziologie Sf. Stefan
ENGIE ROMANIA S.A.
Spitalul de Pneumoftiziologie Sf. Stefan
CON-INSTAL ENGINEERING S.R.L.
Spitalul de Pneumoftiziologie Sf. Stefan
DEDEMAN S.R.L.
Spitalul de Pneumoftiziologie Sf. Stefan
DEDEMAN S.R.L.
Spitalul de Pneumoftiziologie Sf. Stefan
DR.MAX
Spitalul de Pneumoftiziologie Sf. Stefan
Pharma
Spitalul de Pneumoftiziologie Sf. Stefan
COMPANIA NATIONALA UNIFARM
Spitalul de Pneumoftiziologie Sf. Stefan
COMPANIA NATIONALA UNIFARM
Spitalul de Pneumoftiziologie Sf. Stefan
DR.MAX
Spitalul de Pneumoftiziologie Sf. Stefan
COMPANIA NATIONALA UNIFARM
Spitalul de Pneumoftiziologie Sf. Stefan
DR.MAX
Spitalul de Pneumoftiziologie Sf. Stefan
BETAMEDICS UTIL S.R.L.
Spitalul de Pneumoftiziologie Sf. Stefan
DMI IT Systems
Spitalul de Pneumoftiziologie Sf. Stefan
SRM Medical
Spitalul de Pneumoftiziologie Sf. Stefan
BIOMEDICA MEDIZINPRODUKTE ROMANIA
Spitalul de Pneumoftiziologie Sf. Stefan
GECOMAR '60 EXIM
Spitalul de Pneumoftiziologie Sf. Stefan
DMI IT Systems
Spitalul de Pneumoftiziologie Sf. Stefan
ALTEX ROMANIA
Spitalul de Pneumoftiziologie Sf. Stefan
Global Network
Datele provin din surse publice (ANAF/MFinanțe și SEAP/SICAP), care primează în caz de diferențe, și sunt afișate în temeiul legislației privind informațiile de interes public și datele deschise; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare sau vrei o rectificare? Scrie-ne — răspundem în cel mult 30 de zile. Detalii: Termeni & surse de date.