INSTITUTUL PT. CONTROLUL PRODUSELOR BIOLOGICE SI MEDICAMENTELOR DE UZ VETERINAR
Date firmă (ANAF/MFinanțe)
- CUI
- 4267214
- TVA
- Neplătitor TVA
- Stare
- MODIFICARE PUBLICI din data 16.02.1999
- Adresă
- MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 6, STR. DUDULUI, NR.39
Actualizat: 31.10.2026 04:45 · sursă: ANAF/MFinanțe (date publice)
Sunt date personale aici? Cere ștergerea
Ca furnizor (în baza noastră)
Din ghidul licitațiilor
Pe scurt
În ultimele 12 luni, INSTITUTUL PT. CONTROLUL PRODUSELOR BIOLOGICE SI MEDICAMENTELOR DE UZ VETERINAR a atribuit 246 de contracte în valoare totală de 700 mii lei, către 75 de furnizori. Cele mai multe contracte le-au câștigat EXPERT SOLUTIONS SRL (47), INSTITUTUL NAŢIONAL DE CERCETARE-DEZVOLTARE MEDICO-MILITARĂ CANTACUZINO (29) și ROMVAC COMPANY SA (19). Cumpără mai ales „echipamente medicale, produse farmaceutice și de îngrijire” și „servicii de reparare și întreținere”.
Date din SEAP, prelucrate de Licitor · ultimul anunț: 30.10.2026 · calculat pe 04.11.2026.
Echipamente medicale, produse farmaceutice și de îngrijire în județul București: cine câștigă
Această firmă nu are licitații (proceduri) câștigate în baza noastră — doar cumpărări directe.
Furnizorii, după banii primiți de la această autoritate. Apasă un furnizor ca să vezi toate contractele lui.
| # | Firmă | Câștig. | Valoare | % din total |
|---|---|---|---|---|
| 🥇 |
EXPERT SOLUTIONS S.R.L.
CUI 14951189
840 mii lei (12,5%)
|
684 | 840 mii lei | 12,5% |
| 🥈 |
ROMVAC COMPANY
CUI 482384
638 mii lei (9,5%)
|
170 | 638 mii lei | 9,5% |
| 🥉 |
Institutul National de Cercetare Dezvoltare Medico Militara Cantacuzino
CUI 15203810
344 mii lei (5,1%)
|
356 | 344 mii lei | 5,1% |
| 4 |
EXPERT SOLUTIONS S.R.L.
CUI 14951189
290 mii lei (4,3%)
|
117 | 290 mii lei | 4,3% |
| 5 |
MEDIA SECURITY
CUI 16812411
272 mii lei (4,1%)
|
3 | 272 mii lei | 4,1% |
| 6 |
Shimadzu Handelsgesellschaft mbH
CUI 18379608
269 mii lei (4,0%)
|
1 | 269 mii lei | 4,0% |
| 7 |
LIAMED
CUI 10188824
262 mii lei (3,9%)
|
1 | 262 mii lei | 3,9% |
| 8 |
ROMVAC COMPANY
CUI 482384
234 mii lei (3,5%)
|
47 | 234 mii lei | 3,5% |
| 9 |
HEAT MAINTENANCE
CUI 34485601
175 mii lei (2,6%)
|
7 | 175 mii lei | 2,6% |
| 10 |
Gama IT S.R.L.
CUI 18458710
159 mii lei (2,4%)
|
27 | 159 mii lei | 2,4% |
INSTITUTUL PENTRU CONTROLUL PRODUSELOR BIOLOGICE SI MEDICAMENTELOR DE UZ VETERINAR
Gama IT S.R.L.
INSTITUTUL PENTRU CONTROLUL PRODUSELOR BIOLOGICE SI MEDICAMENTELOR DE UZ VETERINAR
BLUEBOX MEDICAL
INSTITUTUL PENTRU CONTROLUL PRODUSELOR BIOLOGICE SI MEDICAMENTELOR DE UZ VETERINAR
BLUEBOX MEDICAL
INSTITUTUL PENTRU CONTROLUL PRODUSELOR BIOLOGICE SI MEDICAMENTELOR DE UZ VETERINAR
Institutul National de Cercetare Dezvoltare Medico Militara Cantacuzino
INSTITUTUL PENTRU CONTROLUL PRODUSELOR BIOLOGICE SI MEDICAMENTELOR DE UZ VETERINAR
Institutul National de Cercetare Dezvoltare Medico Militara Cantacuzino
INSTITUTUL PENTRU CONTROLUL PRODUSELOR BIOLOGICE SI MEDICAMENTELOR DE UZ VETERINAR
Institutul National de Cercetare Dezvoltare Medico Militara Cantacuzino
INSTITUTUL PENTRU CONTROLUL PRODUSELOR BIOLOGICE SI MEDICAMENTELOR DE UZ VETERINAR
Nova Libris Impex SRL
INSTITUTUL PENTRU CONTROLUL PRODUSELOR BIOLOGICE SI MEDICAMENTELOR DE UZ VETERINAR
TOTAL FORCE MS
INSTITUTUL PENTRU CONTROLUL PRODUSELOR BIOLOGICE SI MEDICAMENTELOR DE UZ VETERINAR
REDOX LIFE-TECH
INSTITUTUL PENTRU CONTROLUL PRODUSELOR BIOLOGICE SI MEDICAMENTELOR DE UZ VETERINAR
ROMVAC COMPANY
INSTITUTUL PENTRU CONTROLUL PRODUSELOR BIOLOGICE SI MEDICAMENTELOR DE UZ VETERINAR
DEXTER COM S.R.L.
INSTITUTUL PENTRU CONTROLUL PRODUSELOR BIOLOGICE SI MEDICAMENTELOR DE UZ VETERINAR
Dancrisor Impex
INSTITUTUL PENTRU CONTROLUL PRODUSELOR BIOLOGICE SI MEDICAMENTELOR DE UZ VETERINAR
EXPERT SOLUTIONS S.R.L.
INSTITUTUL PENTRU CONTROLUL PRODUSELOR BIOLOGICE SI MEDICAMENTELOR DE UZ VETERINAR
EXPERT SOLUTIONS S.R.L.
INSTITUTUL PENTRU CONTROLUL PRODUSELOR BIOLOGICE SI MEDICAMENTELOR DE UZ VETERINAR
EXPERT SOLUTIONS S.R.L.
INSTITUTUL PENTRU CONTROLUL PRODUSELOR BIOLOGICE SI MEDICAMENTELOR DE UZ VETERINAR
Gama IT S.R.L.
INSTITUTUL PENTRU CONTROLUL PRODUSELOR BIOLOGICE SI MEDICAMENTELOR DE UZ VETERINAR
NOVA GROUP INVESTMENT
INSTITUTUL PENTRU CONTROLUL PRODUSELOR BIOLOGICE SI MEDICAMENTELOR DE UZ VETERINAR
CLEAN LEADER
INSTITUTUL PENTRU CONTROLUL PRODUSELOR BIOLOGICE SI MEDICAMENTELOR DE UZ VETERINAR
ROMVAC COMPANY
INSTITUTUL PENTRU CONTROLUL PRODUSELOR BIOLOGICE SI MEDICAMENTELOR DE UZ VETERINAR
CLEAN LEADER
Datele provin din surse publice (ANAF/MFinanțe și SEAP/SICAP), care primează în caz de diferențe, și sunt afișate în temeiul legislației privind informațiile de interes public și datele deschise; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare sau vrei o rectificare? Scrie-ne — răspundem în cel mult 30 de zile. Detalii: Termeni & surse de date.