CENTRUL REGIONAL DE TRANSFUZIE SANGUINĂ MUREŞ
Date firmă (ANAF/MFinanțe)
- CUI
- 4322947
- TVA
- Neplătitor TVA
- Stare
- MODIFICARE PUBLICI din data 19.07.1993
- Telefon
- Adresă
- JUD. MUREŞ, MUN. TÂRGU MUREŞ, STR. MOLTER KÁROLY, NR.2
Actualizat: 23.10.2026 04:32 · sursă: ANAF/MFinanțe (date publice)
Sunt date personale aici? Cere ștergerea
Ca furnizor (în baza noastră)
În medie 3.403 lei pe contract — toate sunt cumpărări directe, achiziții de valoare mică.
Din ghidul licitațiilor
Pe scurt
În ultimele 12 luni, CENTRUL REGIONAL DE TRANSFUZIE SANGUINĂ MUREŞ a atribuit 194 de contracte în valoare totală de 782 mii lei, către 80 de furnizori. Cele mai multe contracte le-au câștigat SELGROS CASH & CARRY SRL (28), DIALAB SOLUTIONS SRL (18) și BIA GOLDSERV PRINT S.R.L. (9). Cumpără mai ales „echipamente medicale, produse farmaceutice și de îngrijire” și „structuri și materiale de construcții; produse auxiliare”.
Date din SEAP, prelucrate de Licitor · ultimul anunț: 05.11.2026 · calculat pe 07.11.2026.
Echipamente medicale, produse farmaceutice și de îngrijire în județul Mureș: cine câștigă
Această firmă nu are licitații (proceduri) câștigate în baza noastră — doar cumpărări directe.
SPITALUL CLINIC JUDETEAN MURES
centrul regional de transfuzie sanguina mures
SPITALUL CLINIC JUDETEAN MURES
centrul regional de transfuzie sanguina mures
SPITALUL CLINIC JUDETEAN MURES
centrul regional de transfuzie sanguina mures
SPITALUL CLINIC JUDETEAN MURES
centrul regional de transfuzie sanguina mures
SPITALUL CLINIC JUDETEAN MURES
centrul regional de transfuzie sanguina mures
Furnizorii, după banii primiți de la această autoritate. Apasă un furnizor ca să vezi toate contractele lui.
| # | Firmă | Câștig. | Valoare | % din total |
|---|---|---|---|---|
| 🥇 |
DIALAB SOLUTIONS
CUI 23818271
564 mii lei (11,7%)
|
97 | 564 mii lei | 11,7% |
| 🥈 |
PROFESIONAL GUARD
CUI 24797258
266 mii lei (5,5%)
|
4 | 266 mii lei | 5,5% |
| 🥉 |
HEMAROM
CUI 5866670
254 mii lei (5,3%)
|
36 | 254 mii lei | 5,3% |
| 4 |
Novaintermed S.R.L.
CUI 6220293
231 mii lei (4,8%)
|
27 | 231 mii lei | 4,8% |
| 5 |
NEL INSTAL S.R.L.
CUI 22542266
225 mii lei (4,7%)
|
9 | 225 mii lei | 4,7% |
| 6 |
CERUTTI
CUI 11325300
218 mii lei (4,5%)
|
5 | 218 mii lei | 4,5% |
| 7 |
SERVICE PP GUARD
CUI 31350502
208 mii lei (4,3%)
|
2 | 208 mii lei | 4,3% |
| 8 |
AKSD ROMANIA SRL
CUI 13033778
191 mii lei (3,9%)
|
7 | 191 mii lei | 3,9% |
| 9 |
GRANDIS IMPACT SRL
CUI 24889556
162 mii lei (3,3%)
|
4 | 162 mii lei | 3,3% |
| 10 |
ANGHEL ADINA - MEDIC SPECIALIST HEMATOLOGIE
CUI 51386543
153 mii lei (3,2%)
|
2 | 153 mii lei | 3,2% |
CENTRUL DE TRANSFUZIE SANGUINA MURES
RENAMED FARMA S.R.L.
CENTRUL DE TRANSFUZIE SANGUINA MURES
AUTOCOMPLET SERVICE S.R.L.
CENTRUL DE TRANSFUZIE SANGUINA MURES
CHRONOS TRADE MEDICAL
CENTRUL DE TRANSFUZIE SANGUINA MURES
IT GENETICS
CENTRUL DE TRANSFUZIE SANGUINA MURES
DIALAB SOLUTIONS
CENTRUL DE TRANSFUZIE SANGUINA MURES
GROUPAMA ASIGURARI
CENTRUL DE TRANSFUZIE SANGUINA MURES
SELGROS CASH&CARRY SRL
CENTRUL DE TRANSFUZIE SANGUINA MURES
Vertical Serv Impex
CENTRUL DE TRANSFUZIE SANGUINA MURES
EPRUBETA FARM S.R.L.
CENTRUL DE TRANSFUZIE SANGUINA MURES
PRIMEX MEDICAL
CENTRUL DE TRANSFUZIE SANGUINA MURES
TIS FARMACEUTIC
CENTRUL DE TRANSFUZIE SANGUINA MURES
CNCIR S.A. - Compania Nationala pentru Controlul Cazanelor, Instalatiilor de Ridicat si Recipientelor sub presiune
CENTRUL DE TRANSFUZIE SANGUINA MURES
CNCIR S.A. - Compania Nationala pentru Controlul Cazanelor, Instalatiilor de Ridicat si Recipientelor sub presiune
CENTRUL DE TRANSFUZIE SANGUINA MURES
AMANITA FARM
CENTRUL DE TRANSFUZIE SANGUINA MURES
TRUSTWORK
CENTRUL DE TRANSFUZIE SANGUINA MURES
MULTILAB
CENTRUL DE TRANSFUZIE SANGUINA MURES
TUDOR S.R.L.
CENTRUL DE TRANSFUZIE SANGUINA MURES
MEDICLIM S.R.L.
CENTRUL DE TRANSFUZIE SANGUINA MURES
SELGROS CASH&CARRY SRL
CENTRUL DE TRANSFUZIE SANGUINA MURES
SALUS TEHNOMED
Datele provin din surse publice (ANAF/MFinanțe și SEAP/SICAP), care primează în caz de diferențe, și sunt afișate în temeiul legislației privind informațiile de interes public și datele deschise; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare sau vrei o rectificare? Scrie-ne — răspundem în cel mult 30 de zile. Detalii: Termeni & surse de date.