CENTRUL DE TRANSFUZIE SANGUINĂ HUNEDOARA
Date firmă (ANAF/MFinanțe)
- CUI
- 4374504
- TVA
- Neplătitor TVA
- Stare
- MODIFICARE PUBLICI din data 23.07.1993
- Telefon
- Adresă
- JUD. HUNEDOARA, MUN. DEVA, BLD. 22 DECEMBRIE, BL.D1, AP.P
Actualizat: 23.10.2026 04:32 · sursă: ANAF/MFinanțe (date publice)
Sunt date personale aici? Cere ștergerea
Ca furnizor (în baza noastră)
Din ghidul licitațiilor
Pe scurt
În ultimele 12 luni, CENTRUL DE TRANSFUZIE SANGUINĂ HUNEDOARA a atribuit 135 de contracte în valoare totală de 236 mii lei, către 48 de furnizori. Cele mai multe contracte le-au câștigat FINAL MANAGEMENT SOLUTION SRL (19), EFARM TOP SRL (9) și NOVAINTERMED SRL (8). Cumpără mai ales „echipamente medicale, produse farmaceutice și de îngrijire” și „echipamente informatice și de birou”.
Date din SEAP, prelucrate de Licitor · ultimul anunț: 06.11.2026 · calculat pe 08.11.2026.
Echipamente medicale, produse farmaceutice și de îngrijire în județul Hunedoara: cine câștigă
Această firmă nu are licitații (proceduri) câștigate în baza noastră — doar cumpărări directe.
Furnizorii, după banii primiți de la această autoritate. Apasă un furnizor ca să vezi toate contractele lui.
| # | Firmă | Câștig. | Valoare | % din total |
|---|---|---|---|---|
| 🥇 |
DIALAB SOLUTIONS
CUI 23818271
274 mii lei (21,2%)
|
29 | 274 mii lei | 21,2% |
| 🥈 |
Novaintermed
CUI 6220293
151 mii lei (11,7%)
|
8 | 151 mii lei | 11,7% |
| 🥉 |
Novaintermed S.R.L.
CUI 6220293
107 mii lei (8,3%)
|
18 | 107 mii lei | 8,3% |
| 4 |
MEDICAL LOGISTIC PARTNER
CUI 23100696
90 mii lei (6,9%)
|
21 | 90 mii lei | 6,9% |
| 5 |
HEMAROM
CUI 5866670
80 mii lei (6,2%)
|
20 | 80 mii lei | 6,2% |
| 6 |
IDIAGNOSTICS&CONSULTING
CUI 29506465
77 mii lei (6,0%)
|
23 | 77 mii lei | 6,0% |
| 7 |
VELMIFLOR SRL
CUI 15414728
70 mii lei (5,4%)
|
1 | 70 mii lei | 5,4% |
| 8 |
DIALAB SOLUTIONS
CUI 23818271
57 mii lei (4,4%)
|
5 | 57 mii lei | 4,4% |
| 9 |
EDENRED ROMANIA S.R.L.
CUI 10696741
30 mii lei (2,4%)
|
1 | 30 mii lei | 2,4% |
| 10 |
CHRONOS TRADE MEDICAL
CUI 34533881
25 mii lei (1,9%)
|
2 | 25 mii lei | 1,9% |
CENTRUL DE TRANSFUZIE SANGUINA HUNEDOARA
BIZMED
CENTRUL DE TRANSFUZIE SANGUINA HUNEDOARA
IMUNOHEALTH EXPERT S.R.L.
CENTRUL DE TRANSFUZIE SANGUINA HUNEDOARA
PROTON IMPEX 2000
CENTRUL DE TRANSFUZIE SANGUINA HUNEDOARA
Novaintermed
CENTRUL DE TRANSFUZIE SANGUINA HUNEDOARA
SANPRODMED S.R.L.
CENTRUL DE TRANSFUZIE SANGUINA HUNEDOARA
Novaintermed
CENTRUL DE TRANSFUZIE SANGUINA HUNEDOARA
ENGLOBER S.R.L.
CENTRUL DE TRANSFUZIE SANGUINA HUNEDOARA
Medplaza Health
CENTRUL DE TRANSFUZIE SANGUINA HUNEDOARA
EFARM TOP
CENTRUL DE TRANSFUZIE SANGUINA HUNEDOARA
FINAL MANAGEMENT SOLUTION
CENTRUL DE TRANSFUZIE SANGUINA HUNEDOARA
POINT PAPER
CENTRUL DE TRANSFUZIE SANGUINA HUNEDOARA
FINAL MANAGEMENT SOLUTION
CENTRUL DE TRANSFUZIE SANGUINA HUNEDOARA
INFO TRUST
CENTRUL DE TRANSFUZIE SANGUINA HUNEDOARA
INFO TRUST
CENTRUL DE TRANSFUZIE SANGUINA HUNEDOARA
DEPOMED EXIMPHARM
CENTRUL DE TRANSFUZIE SANGUINA HUNEDOARA
ROCS LOGISTIC TEAM
CENTRUL DE TRANSFUZIE SANGUINA HUNEDOARA
FINAL MANAGEMENT SOLUTION
CENTRUL DE TRANSFUZIE SANGUINA HUNEDOARA
CHRONOS TRADE MEDICAL
CENTRUL DE TRANSFUZIE SANGUINA HUNEDOARA
NEOMED
CENTRUL DE TRANSFUZIE SANGUINA HUNEDOARA
AVA MEDICAL DISTRIBUTION S.R.L.
Datele provin din surse publice (ANAF/MFinanțe și SEAP/SICAP), care primează în caz de diferențe, și sunt afișate în temeiul legislației privind informațiile de interes public și datele deschise; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare sau vrei o rectificare? Scrie-ne — răspundem în cel mult 30 de zile. Detalii: Termeni & surse de date.