LICEUL CU PROGRAM SPORTIV "CETATE"
Date firmă (ANAF/MFinanțe)
- CUI
- 4374695
- TVA
- Neplătitor TVA
- Stare
- MODIFICARE PUBLICI din data 23.07.1993
- Adresă
- JUD. HUNEDOARA, MUN. DEVA, STR. AXENTE SEVER, NR.3
Actualizat: 23.10.2026 04:32 · sursă: ANAF/MFinanțe (date publice)
Sunt date personale aici? Cere ștergerea
Ca furnizor (în baza noastră)
În medie 3.757 lei pe contract — toate sunt cumpărări directe, achiziții de valoare mică.
Din ghidul licitațiilor
Pe scurt
În ultimele 12 luni, LICEUL CU PROGRAM SPORTIV "CETATE" a atribuit 3.691 de contracte în valoare totală de 1,0 mil lei, către 93 de furnizori. Cele mai multe contracte le-au câștigat BRAVON SRL (1670), METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (752) și UNICARM SRL (443). Cumpără mai ales „alimente, băuturi, tutun și produse conexe” și „produse agricole, de fermă, de pescuit și silvicultură”.
Date din SEAP, prelucrate de Licitor · ultimul anunț: 06.11.2026 · calculat pe 07.11.2026.
Această firmă nu are licitații (proceduri) câștigate în baza noastră — doar cumpărări directe.
CLUBUL SPORTIV SCOLAR PLOIESTI
LPS Cetate Deva
CLUBUL SPORTIV SCOLAR PLOIESTI
LPS Cetate Deva
Clubul Sportiv Municipal Onesti
LPS Cetate Deva
SPORT CLUB MUNICIPAL DUNAREA 2020 GIURGIU
LPS Cetate Deva
CENTRUL DE CULTURA SI ARTA AL JUDETULUI HUNEDOARA
LPS Cetate Deva
CENTRUL DE CULTURA SI ARTA AL JUDETULUI HUNEDOARA
LPS Cetate Deva
CLUBUL SPORTIV FARUL CONSTANTA
LPS Cetate Deva
CENTRUL DE CULTURA SI ARTA AL JUDETULUI HUNEDOARA
LPS Cetate Deva
CENTRUL DE CULTURA SI ARTA AL JUDETULUI HUNEDOARA
LPS Cetate Deva
CLUBUL SPORTIV FARUL CONSTANTA
LPS Cetate Deva
CLUBUL SPORTIV FARUL CONSTANTA
LPS Cetate Deva
CLUBUL SPORTIV FARUL CONSTANTA
LPS Cetate Deva
CLUBUL SPORTIV FARUL CONSTANTA
LPS Cetate Deva
Furnizorii, după banii primiți de la această autoritate. Apasă un furnizor ca să vezi toate contractele lui.
| # | Firmă | Câștig. | Valoare | % din total |
|---|---|---|---|---|
| 🥇 |
INSTALATII GEVIS SRL
CUI 5452945
2,3 mil lei (13,2%)
|
16 | 2,3 mil lei | 13,2% |
| 🥈 |
METRO CASH & CARRY ROMANIA
CUI 8119423
2,1 mil lei (12,4%)
|
9.127 | 2,1 mil lei | 12,4% |
| 🥉 |
NEW ERA CONFORT CONSTRUCT
CUI 36316129
1,9 mil lei (10,9%)
|
2 | 1,9 mil lei | 10,9% |
| 4 |
LECONFEX
CUI 2092175
1,5 mil lei (9,0%)
|
1 | 1,5 mil lei | 9,0% |
| 5 |
KAUFMANN SET SRL
CUI 10600398
596 mii lei (3,5%)
|
68 | 596 mii lei | 3,5% |
| 6 |
UNICARM
CUI 6531770
562 mii lei (3,3%)
|
3.616 | 562 mii lei | 3,3% |
| 7 |
BRAVON
CUI 4006324
544 mii lei (3,2%)
|
6.979 | 544 mii lei | 3,2% |
| 8 |
SC LE SIMBA ROM SRL
CUI 18933070
531 mii lei (3,1%)
|
16 | 531 mii lei | 3,1% |
| 9 |
SC MILTERMIC SRL
CUI 28601426
386 mii lei (2,3%)
|
20 | 386 mii lei | 2,3% |
| 10 |
LIGHT COM S.R.L.
CUI 13497204
283 mii lei (1,7%)
|
13 | 283 mii lei | 1,7% |
LICEUL CU PROGRAM SPORTIV "CETATE
BRAVON
LICEUL CU PROGRAM SPORTIV "CETATE
BRAVON
LICEUL CU PROGRAM SPORTIV "CETATE
BRAVON
LICEUL CU PROGRAM SPORTIV "CETATE
BRAVON
LICEUL CU PROGRAM SPORTIV "CETATE
BRAVON
LICEUL CU PROGRAM SPORTIV "CETATE
BRAVON
LICEUL CU PROGRAM SPORTIV "CETATE
BRAVON
LICEUL CU PROGRAM SPORTIV "CETATE
TITAN 99 S.R.L.
LICEUL CU PROGRAM SPORTIV "CETATE
TITAN 99 S.R.L.
LICEUL CU PROGRAM SPORTIV "CETATE
TITAN 99 S.R.L.
LICEUL CU PROGRAM SPORTIV "CETATE
METRO CASH & CARRY ROMANIA
LICEUL CU PROGRAM SPORTIV "CETATE
METRO CASH & CARRY ROMANIA
LICEUL CU PROGRAM SPORTIV "CETATE
METRO CASH & CARRY ROMANIA
LICEUL CU PROGRAM SPORTIV "CETATE
AVIS COLLECTION
LICEUL CU PROGRAM SPORTIV "CETATE
SPEDITION TRANSCONTINENTAL
LICEUL CU PROGRAM SPORTIV "CETATE
METRO CASH & CARRY ROMANIA
LICEUL CU PROGRAM SPORTIV "CETATE
METRO CASH & CARRY ROMANIA
LICEUL CU PROGRAM SPORTIV "CETATE
METRO CASH & CARRY ROMANIA
LICEUL CU PROGRAM SPORTIV "CETATE
SPEDITION TRANSCONTINENTAL
LICEUL CU PROGRAM SPORTIV "CETATE
SPEDITION TRANSCONTINENTAL
Datele provin din surse publice (ANAF/MFinanțe și SEAP/SICAP), care primează în caz de diferențe, și sunt afișate în temeiul legislației privind informațiile de interes public și datele deschise; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare sau vrei o rectificare? Scrie-ne — răspundem în cel mult 30 de zile. Detalii: Termeni & surse de date.