COMUNA CĂMĂRAŞU
Date firmă (ANAF/MFinanțe)
- CUI
- 4426166
- TVA
- Neplătitor TVA
- Stare
- MODIFICARE PUBLICI din data 04.08.1993
- Telefon
- Adresă
- JUD. CLUJ, SAT CĂMĂRAŞU COM. CĂMĂRAŞU, STR. MIHAI EMINESCU, NR.5
Actualizat: 23.10.2026 04:32 · sursă: ANAF/MFinanțe (date publice)
Sunt date personale aici? Cere ștergerea
Din ghidul licitațiilor
Pe scurt
În ultimele 12 luni, COMUNA CĂMĂRAŞU a atribuit 49 de contracte în valoare totală de 1,5 mil lei, către 36 de furnizori. Cele mai multe contracte le-au câștigat DEDEMAN SRL (4), GENTIANA SRL (4) și PLUXEE ROMANIA S.R.L. (4). Cumpără mai ales „servicii pentru întreprinderi: juridic, marketing, consultanță” și „arhitectură, construcții, inginerie și inspecție”.
Date din SEAP, prelucrate de Licitor · ultimul anunț: 12.10.2026 · calculat pe 08.11.2026.
Servicii pentru întreprinderi: juridic, marketing, consultanță în județul Cluj: cine câștigă
Furnizorii, după banii primiți de la această autoritate. Apasă un furnizor ca să vezi toate contractele lui.
| # | Firmă | Câștig. | Valoare | % din total |
|---|---|---|---|---|
| 🥇 |
RIOLIV S.A.
CUI 4306372
2,9 mil lei (17,9%)
|
12 | 2,9 mil lei | 17,9% |
| 🥈 |
ENEL ENERGIE
CUI 22000460
864 mii lei (5,4%)
|
1 | 864 mii lei | 5,4% |
| 🥉 |
CIA HOME
CUI 36575786
855 mii lei (5,4%)
|
1 | 855 mii lei | 5,4% |
| 4 |
GHERMATEX TRANS
CUI 4660794
770 mii lei (4,8%)
|
9 | 770 mii lei | 4,8% |
| 5 |
SEL BEL
CUI 25463086
754 mii lei (4,7%)
|
1 | 754 mii lei | 4,7% |
| 6 |
LEON EVENTS S.R.L.
CUI 32707540
739 mii lei (4,6%)
|
1 | 739 mii lei | 4,6% |
| 7 |
GHERMATEX TRANS
CUI 4660794
686 mii lei (4,3%)
|
2 | 686 mii lei | 4,3% |
| 8 |
ZET CORPORATION S.R.L.
CUI 21763595
647 mii lei (4,1%)
|
1 | 647 mii lei | 4,1% |
| 9 |
VISORO EUROPE INC
CUI 39861081
558 mii lei (3,5%)
|
17 | 558 mii lei | 3,5% |
| 10 |
CREATIV FLOOR CONSTRUCT S.R.L.
CUI 42452826
432 mii lei (2,7%)
|
5 | 432 mii lei | 2,7% |
COMUNA CAMARASU (PRIMARIA COMUNEI CAMARASU)
CONINS BET S.R.L.
COMUNA CAMARASU (PRIMARIA COMUNEI CAMARASU)
SC AMBIVET SRL
COMUNA CAMARASU (PRIMARIA COMUNEI CAMARASU)
PLUXEE ROMANIA
COMUNA CAMARASU (PRIMARIA COMUNEI CAMARASU)
CREATIV FLOOR CONSTRUCT S.R.L.
COMUNA CAMARASU (PRIMARIA COMUNEI CAMARASU)
ENERGO ENCI
COMUNA CAMARASU (PRIMARIA COMUNEI CAMARASU)
ENERGO ENCI
COMUNA CAMARASU (PRIMARIA COMUNEI CAMARASU)
SC AGROFAO MHV TRANSILVANIA SRL
COMUNA CAMARASU (PRIMARIA COMUNEI CAMARASU)
DOXBOX SRL
COMUNA CAMARASU (PRIMARIA COMUNEI CAMARASU)
CREATIV FLOOR CONSTRUCT S.R.L.
COMUNA CAMARASU (PRIMARIA COMUNEI CAMARASU)
SC C&B ROMANIA SRL
COMUNA CAMARASU (PRIMARIA COMUNEI CAMARASU)
Civitas Consulting SRL
COMUNA CAMARASU (PRIMARIA COMUNEI CAMARASU)
GENTIANA SRL
COMUNA CAMARASU (PRIMARIA COMUNEI CAMARASU)
GENTIANA SRL
COMUNA CAMARASU (PRIMARIA COMUNEI CAMARASU)
PLUXEE ROMANIA
COMUNA CAMARASU (PRIMARIA COMUNEI CAMARASU)
DEDEMAN S.R.L.
COMUNA CAMARASU (PRIMARIA COMUNEI CAMARASU)
CIPSET COMPUTERS SRL
COMUNA CAMARASU (PRIMARIA COMUNEI CAMARASU)
CIPSET COMPUTERS SRL
COMUNA CAMARASU (PRIMARIA COMUNEI CAMARASU)
DEDEMAN S.R.L.
COMUNA CAMARASU (PRIMARIA COMUNEI CAMARASU)
EXA CONCEPT SRL
COMUNA CAMARASU (PRIMARIA COMUNEI CAMARASU)
EXA CONCEPT SRL
Datele provin din surse publice (ANAF/MFinanțe și SEAP/SICAP), care primează în caz de diferențe, și sunt afișate în temeiul legislației privind informațiile de interes public și datele deschise; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare sau vrei o rectificare? Scrie-ne — răspundem în cel mult 30 de zile. Detalii: Termeni & surse de date.