COMUNA BIVOLARI
Date firmă (ANAF/MFinanțe)
- CUI
- 4540682
- TVA
- Neplătitor TVA
- Stare
- MODIFICARE PUBLICI din data 23.08.1993
- Adresă
- JUD. IAŞI, COM. BIVOLARI, NR.FN
Actualizat: 01.11.2026 04:33 · sursă: ANAF/MFinanțe (date publice)
Sunt date personale aici? Cere ștergerea
Din ghidul licitațiilor
Pe scurt
În ultimele 12 luni, COMUNA BIVOLARI a atribuit 70 de contracte în valoare totală de 1,1 mil lei, către 36 de furnizori. Cele mai multe contracte le-au câștigat CONSART CONSTRUCT SRL (8), VISPA SECURITY SRL (6) și AVENTIS MANAGEMENT S.R.L. (5). Cumpără mai ales „arhitectură, construcții, inginerie și inspecție” și „servicii pentru întreprinderi: juridic, marketing, consultanță”.
Date din SEAP, prelucrate de Licitor · ultimul anunț: 03.11.2026 · calculat pe 06.11.2026.
Arhitectură, construcții, inginerie și inspecție în județul Iași: cine câștigă
Furnizorii, după banii primiți de la această autoritate. Apasă un furnizor ca să vezi toate contractele lui.
| # | Firmă | Câștig. | Valoare | % din total |
|---|---|---|---|---|
| 🥇 |
BNB PREST SERV
CUI 30686548
8,1 mil lei (30,2%)
|
12 | 8,1 mil lei | 30,2% |
| 🥈 |
DANLIN XXL
CUI 16360111
3,9 mil lei (14,7%)
|
1 | 3,9 mil lei | 14,7% |
| 🥉 |
INBIT
CUI 1978913
3,8 mil lei (14,0%)
|
40 | 3,8 mil lei | 14,0% |
| 4 |
PACO CONSTRUCT GROUP
CUI 18954390
722 mii lei (2,7%)
|
34 | 722 mii lei | 2,7% |
| 5 |
Quick Smart City SRL
CUI 36758635
631 mii lei (2,3%)
|
4 | 631 mii lei | 2,3% |
| 6 |
GEO MYKE
CUI 8642901
543 mii lei (2,0%)
|
6 | 543 mii lei | 2,0% |
| 7 |
SC YDA PROIECT CONSULTING SRL
CUI 33022684
524 mii lei (1,9%)
|
5 | 524 mii lei | 1,9% |
| 8 |
BERGERAT MONNOYEUR S.R.L.
CUI 11359868
406 mii lei (1,5%)
|
15 | 406 mii lei | 1,5% |
| 9 |
HOTARNIC S.R.L.
CUI 17777010
397 mii lei (1,5%)
|
3 | 397 mii lei | 1,5% |
| 10 |
ELECTROMAGNETICA
CUI 414118
380 mii lei (1,4%)
|
1 | 380 mii lei | 1,4% |
COMUNA BIVOLARI (CONSILIUL LOCAL BIVOLARI)
AVENTIS MANAGEMENT S.R.L.
COMUNA BIVOLARI (CONSILIUL LOCAL BIVOLARI)
Stefana
COMUNA BIVOLARI (CONSILIUL LOCAL BIVOLARI)
EUROTECH S.R.L.
COMUNA BIVOLARI (CONSILIUL LOCAL BIVOLARI)
EUROTECH S.R.L.
COMUNA BIVOLARI (CONSILIUL LOCAL BIVOLARI)
EUROTECH S.R.L.
COMUNA BIVOLARI (CONSILIUL LOCAL BIVOLARI)
EUROTECH S.R.L.
COMUNA BIVOLARI (CONSILIUL LOCAL BIVOLARI)
SC YDA PROIECT CONSULTING SRL
COMUNA BIVOLARI (CONSILIUL LOCAL BIVOLARI)
PACO CONSTRUCT GROUP
COMUNA BIVOLARI (CONSILIUL LOCAL BIVOLARI)
QED CONSULTIQ S.R.L.
COMUNA BIVOLARI (CONSILIUL LOCAL BIVOLARI)
QED CONSULTIQ S.R.L.
COMUNA BIVOLARI (CONSILIUL LOCAL BIVOLARI)
PACO CONSTRUCT GROUP
COMUNA BIVOLARI (CONSILIUL LOCAL BIVOLARI)
VALOAREA AZI
COMUNA BIVOLARI (CONSILIUL LOCAL BIVOLARI)
VALOAREA AZI
COMUNA BIVOLARI (CONSILIUL LOCAL BIVOLARI)
SC Creative Labs Corp SRL
COMUNA BIVOLARI (CONSILIUL LOCAL BIVOLARI)
Allianz - Tiriac Asigurari
COMUNA BIVOLARI (CONSILIUL LOCAL BIVOLARI)
AVENTIS MANAGEMENT S.R.L.
COMUNA BIVOLARI (CONSILIUL LOCAL BIVOLARI)
AVENTIS MANAGEMENT S.R.L.
COMUNA BIVOLARI (CONSILIUL LOCAL BIVOLARI)
TROCON
COMUNA BIVOLARI (CONSILIUL LOCAL BIVOLARI)
AVENTIS MANAGEMENT S.R.L.
COMUNA BIVOLARI (CONSILIUL LOCAL BIVOLARI)
AVENTIS MANAGEMENT S.R.L.
Datele provin din surse publice (ANAF/MFinanțe și SEAP/SICAP), care primează în caz de diferențe, și sunt afișate în temeiul legislației privind informațiile de interes public și datele deschise; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare sau vrei o rectificare? Scrie-ne — răspundem în cel mult 30 de zile. Detalii: Termeni & surse de date.