COMUNA FARCAS
Date firmă (ANAF/MFinanțe)
- CUI
- 4553569
- TVA
- Neplătitor TVA
- Stare
- MODIFICARE PUBLICI din data 24.08.1993
- Telefon
- Adresă
- JUD. DOLJ, SAT FĂRCAŞ COM. FĂRCAŞ, STR. PRINCIPALA, NR.218
Actualizat: 27.10.2026 04:30 · sursă: ANAF/MFinanțe (date publice)
Sunt date personale aici? Cere ștergerea
Din ghidul licitațiilor
Pe scurt
În ultimele 12 luni, COMUNA FARCAS a atribuit 51 de contracte în valoare totală de 3,5 mil lei, către 29 de furnizori. Cele mai multe contracte le-au câștigat GEALPRO COMPUTERS SRL (8), S.I. KOMPASS SRL (6) și DEDEMAN SRL (3). Cumpără mai ales „echipamente informatice și de birou” și „arhitectură, construcții, inginerie și inspecție”.
Date din SEAP, prelucrate de Licitor · ultimul anunț: 30.10.2026 · calculat pe 06.11.2026.
Furnizorii, după banii primiți de la această autoritate. Apasă un furnizor ca să vezi toate contractele lui.
| # | Firmă | Câștig. | Valoare | % din total |
|---|---|---|---|---|
| 🥇 |
STRADE BAUUNTERNEHMUNG
CUI 1529418
6,1 mil lei (31,6%)
|
1 | 6,1 mil lei | 31,6% |
| 🥈 |
S.C.A.D.T. S.A.
CUI 1512351
4,3 mil lei (22,1%)
|
2 | 4,3 mil lei | 22,1% |
| 🥉 |
CONSTRUCT INVEST CARPATI
CUI 16675390
2,6 mil lei (13,7%)
|
3 | 2,6 mil lei | 13,7% |
| 4 |
SOENERG
CUI 30728252
1,1 mil lei (5,7%)
|
3 | 1,1 mil lei | 5,7% |
| 5 |
COSMIC ELECTRICPOWER SRL
CUI 45813267
696 mii lei (3,6%)
|
1 | 696 mii lei | 3,6% |
| 6 |
P.F.A. STEFANESCU DAN
CUI 19948524
498 mii lei (2,6%)
|
6 | 498 mii lei | 2,6% |
| 7 |
UTILAJE IMPORT
CUI 29327559
381 mii lei (2,0%)
|
2 | 381 mii lei | 2,0% |
| 8 |
CHROME COMPUTERS
CUI 6639497
341 mii lei (1,8%)
|
1 | 341 mii lei | 1,8% |
| 9 |
KDM OLTENIA
CUI 34121481
248 mii lei (1,3%)
|
1 | 248 mii lei | 1,3% |
| 10 |
SOFTROM GRUP
CUI 16065251
244 mii lei (1,3%)
|
1 | 244 mii lei | 1,3% |
COMUNA FARCAS
S.I. KOMPASS S.R.L.
COMUNA FARCAS
S.I. KOMPASS S.R.L.
COMUNA FARCAS
S.I. KOMPASS S.R.L.
COMUNA FARCAS
SERVICII ELECTRICE OLTENIA
COMUNA FARCAS
SERVICII ELECTRICE OLTENIA
COMUNA FARCAS
diriginte santier Stoica Emanoil
COMUNA FARCAS
ANEVIZAR CONSTRUCT
COMUNA FARCAS
NITU-DEI
COMUNA FARCAS
KESO SYSTEM GROUP
COMUNA FARCAS
S.C. ABSOLUT TOTAL 2014 S.R.L.
COMUNA FARCAS
S.C. ABSOLUT TOTAL 2014 S.R.L.
COMUNA FARCAS
ARIES PROJECT ENERGY
COMUNA FARCAS
EURODINAMIC
COMUNA FARCAS
DEDEMAN S.R.L.
COMUNA FARCAS
CONSTRUCT INVEST CARPATI
COMUNA FARCAS
DEDEMAN S.R.L.
COMUNA FARCAS
UTILAJE IMPORT
COMUNA FARCAS
diriginte santier Stoica Emanoil
COMUNA FARCAS
EMONTAJ AG SRL
COMUNA FARCAS
Saumann Fire Activ
Datele provin din surse publice (ANAF/MFinanțe și SEAP/SICAP), care primează în caz de diferențe, și sunt afișate în temeiul legislației privind informațiile de interes public și datele deschise; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare sau vrei o rectificare? Scrie-ne — răspundem în cel mult 30 de zile. Detalii: Termeni & surse de date.