COMUNA POIANA MARULUI
Date firmă (ANAF/MFinanțe)
- CUI
- 4777272
- TVA
- Neplătitor TVA
- Stare
- MODIFICARE PUBLICI din data 15.10.1993
- Adresă
- JUD. BRAŞOV, SAT POIANA MĂRULUI COM. POIANA MĂRULUI, STR. PRINCIPALĂ, NR.189
Actualizat: 01.11.2026 04:32 · sursă: ANAF/MFinanțe (date publice)
Sunt date personale aici? Cere ștergerea
Din ghidul licitațiilor
Pe scurt
În ultimele 12 luni, COMUNA POIANA MARULUI a atribuit 153 de contracte în valoare totală de 757 mii lei, către 62 de furnizori. Cele mai multe contracte le-au câștigat VALDORIS COM SRL (33), ADIRO INSTALOCONSTRUCT SRL (10) și HORNBACH CENTRALA SRL (8). Cumpără mai ales „lucrări de construcții” și „echipamente informatice și de birou”.
Date din SEAP, prelucrate de Licitor · ultimul anunț: 05.11.2026 · calculat pe 06.11.2026.
Furnizorii, după banii primiți de la această autoritate. Apasă un furnizor ca să vezi toate contractele lui.
| # | Firmă | Câștig. | Valoare | % din total |
|---|---|---|---|---|
| 🥇 |
BRACOMA SPORT
CUI 22440428
3,4 mil lei (15,6%)
|
1 | 3,4 mil lei | 15,6% |
| 🥈 |
INDUSTRIAL PROCES PAPER
CUI 21049678
2,1 mil lei (9,7%)
|
3 | 2,1 mil lei | 9,7% |
| 🥉 |
STONE TRANS
CUI 18832679
1,8 mil lei (8,3%)
|
24 | 1,8 mil lei | 8,3% |
| 4 |
PAURAM SRL
CUI 14351478
1,7 mil lei (7,8%)
|
11 | 1,7 mil lei | 7,8% |
| 5 |
Rai Construct SRL
CUI 22248253
1,1 mil lei (5,3%)
|
39 | 1,1 mil lei | 5,3% |
| 6 |
ADIRO INSTALOCONSTRUCT SRL
CUI 36404026
1,1 mil lei (5,2%)
|
58 | 1,1 mil lei | 5,2% |
| 7 |
YVOR PROD S.R.L.
CUI 6587835
1,0 mil lei (4,7%)
|
12 | 1,0 mil lei | 4,7% |
| 8 |
S.C. ASENT EDIL S.R.L.
CUI 29494670
923 mii lei (4,3%)
|
8 | 923 mii lei | 4,3% |
| 9 |
STONE TRANS
CUI 18832679
799 mii lei (3,7%)
|
9 | 799 mii lei | 3,7% |
| 10 |
IVECO TRUCK SERVICES
CUI 31625301
544 mii lei (2,5%)
|
1 | 544 mii lei | 2,5% |
COMUNA POIANA MARULUI (PRIMARIA POIANA MARULUI)
EDENRED ROMANIA
COMUNA POIANA MARULUI (PRIMARIA POIANA MARULUI)
Rai Construct SRL
COMUNA POIANA MARULUI (PRIMARIA POIANA MARULUI)
Rai Construct SRL
COMUNA POIANA MARULUI (PRIMARIA POIANA MARULUI)
Rai Construct SRL
COMUNA POIANA MARULUI (PRIMARIA POIANA MARULUI)
ADCIEL
COMUNA POIANA MARULUI (PRIMARIA POIANA MARULUI)
HORNBACH CENTRALA SRL
COMUNA POIANA MARULUI (PRIMARIA POIANA MARULUI)
ADIRO INSTALOCONSTRUCT SRL
COMUNA POIANA MARULUI (PRIMARIA POIANA MARULUI)
ADIRO INSTALOCONSTRUCT SRL
COMUNA POIANA MARULUI (PRIMARIA POIANA MARULUI)
CAMSECURITY MC S.R.L.
COMUNA POIANA MARULUI (PRIMARIA POIANA MARULUI)
CAMSECURITY MC S.R.L.
COMUNA POIANA MARULUI (PRIMARIA POIANA MARULUI)
AIC SERVICE NETWORK S.R.L.
COMUNA POIANA MARULUI (PRIMARIA POIANA MARULUI)
VALDORIS COM S.R.L.
COMUNA POIANA MARULUI (PRIMARIA POIANA MARULUI)
MIRACONS
COMUNA POIANA MARULUI (PRIMARIA POIANA MARULUI)
IRUM S.A.
COMUNA POIANA MARULUI (PRIMARIA POIANA MARULUI)
FABRICA DE PLASE
COMUNA POIANA MARULUI (PRIMARIA POIANA MARULUI)
HORNBACH CENTRALA SRL
COMUNA POIANA MARULUI (PRIMARIA POIANA MARULUI)
VALDORIS COM S.R.L.
COMUNA POIANA MARULUI (PRIMARIA POIANA MARULUI)
VALDORIS COM S.R.L.
COMUNA POIANA MARULUI (PRIMARIA POIANA MARULUI)
RORA CONSING
COMUNA POIANA MARULUI (PRIMARIA POIANA MARULUI)
VALDORIS COM S.R.L.
Datele provin din surse publice (ANAF/MFinanțe și SEAP/SICAP), care primează în caz de diferențe, și sunt afișate în temeiul legislației privind informațiile de interes public și datele deschise; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare sau vrei o rectificare? Scrie-ne — răspundem în cel mult 30 de zile. Detalii: Termeni & surse de date.