COMUNA SACELE
Date firmă (ANAF/MFinanțe)
- CUI
- 4859992
- TVA
- Neplătitor TVA
- Stare
- MODIFICARE PUBLICI din data 09.11.1993
- Adresă
- JUD. CONSTANŢA, SAT SĂCELE COM. SĂCELE
Actualizat: 01.11.2026 04:33 · sursă: ANAF/MFinanțe (date publice)
Sunt date personale aici? Cere ștergerea
Ca furnizor (în baza noastră)
Din ghidul licitațiilor
Pe scurt
În ultimele 12 luni, COMUNA SACELE a atribuit 357 de contracte în valoare totală de 1,6 mil lei, către 87 de furnizori. Cele mai multe contracte le-au câștigat PPC ENERGIE S.A. (152), DIGI ROMANIA S.A. (15) și ORANGE ROMANIA SA (11). Cumpără mai ales „produse petroliere, combustibili, electricitate și energie” și „structuri și materiale de construcții; produse auxiliare”.
Date din SEAP, prelucrate de Licitor · ultimul anunț: 04.11.2026 · calculat pe 08.11.2026.
Produse petroliere, combustibili, electricitate și energie în județul Constanța: cine câștigă
Această firmă nu are licitații (proceduri) câștigate în baza noastră — doar cumpărări directe.
Furnizorii, după banii primiți de la această autoritate. Apasă un furnizor ca să vezi toate contractele lui.
| # | Firmă | Câștig. | Valoare | % din total |
|---|---|---|---|---|
| 🥇 |
SC GLOBAL PORTS'S SERVICES SRL
CUI 14271166
14,7 mil lei (42,7%)
|
1 | 14,7 mil lei | 42,7% |
| 🥈 |
G&M ROAD BUILDING ENGINEERING
CUI 30597041
3,6 mil lei (10,4%)
|
1 | 3,6 mil lei | 10,4% |
| 🥉 |
DIM CLASS CONSTRUCT
CUI 40425493
2,0 mil lei (5,8%)
|
24 | 2,0 mil lei | 5,8% |
| 4 |
BEL ELECTRIC CABLE SRL
CUI 30943293
1,7 mil lei (4,8%)
|
3 | 1,7 mil lei | 4,8% |
| 5 |
IRIDEX GROUP SALUBRIZARE SRL
CUI 24342060
1,3 mil lei (3,7%)
|
7 | 1,3 mil lei | 3,7% |
| 6 |
PAVEL G. SANDA -BIROU EXPERT CONTABIL
CUI 19591420
1,0 mil lei (2,9%)
|
9 | 1,0 mil lei | 2,9% |
| 7 |
ASFALT DOBROGEA
CUI 24084904
918 mii lei (2,7%)
|
3 | 918 mii lei | 2,7% |
| 8 |
DRUMURI JUDETENE CONSTANTA
CUI 2749993
805 mii lei (2,3%)
|
1 | 805 mii lei | 2,3% |
| 9 |
VAMIG
CUI 3959721
722 mii lei (2,1%)
|
9 | 722 mii lei | 2,1% |
| 10 |
GAZMIND
CUI 15902087
582 mii lei (1,7%)
|
8 | 582 mii lei | 1,7% |
COMUNA SACELE
FOREST GARDEN & DEPO SRL
COMUNA SACELE
VSV TOP PRINT
COMUNA SACELE
MANI SERV SRL
COMUNA SACELE
CON CONSTRUCT TOP SRL
COMUNA SACELE
Black Energy RD Performance
COMUNA SACELE
GxG Birotica 2001
COMUNA SACELE
CON CONSTRUCT TOP SRL
COMUNA SACELE
OMV PETROM MARKETING
COMUNA SACELE
SC FIVE HOLDING SA
COMUNA SACELE
CRISMAR STING
COMUNA SACELE
PPC Energie
COMUNA SACELE
PPC Energie
COMUNA SACELE
PPC Energie
COMUNA SACELE
PPC Energie
COMUNA SACELE
PPC Energie
COMUNA SACELE
PPC Energie
COMUNA SACELE
PPC Energie
COMUNA SACELE
PPC Energie
COMUNA SACELE
PPC Energie
COMUNA SACELE
PPC Energie
Datele provin din surse publice (ANAF/MFinanțe și SEAP/SICAP), care primează în caz de diferențe, și sunt afișate în temeiul legislației privind informațiile de interes public și datele deschise; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare sau vrei o rectificare? Scrie-ne — răspundem în cel mult 30 de zile. Detalii: Termeni & surse de date.