SPITALUL DE PNEUMOFTIZIOLOGIE CAMPULUNG
Date firmă (ANAF/MFinanțe)
- CUI
- 5010021
- TVA
- Neplătitor TVA
- Stare
- MODIFICARE PUBLICI din data 22.12.1993
- Telefon
- Adresă
- JUD. ARGEŞ, MUN. CÂMPULUNG, STR. LASCĂR CATARGIU, NR.38
Actualizat: 23.10.2026 04:32 · sursă: ANAF/MFinanțe (date publice)
Sunt date personale aici? Cere ștergerea
Din ghidul licitațiilor
Pe scurt
În ultimele 12 luni, SPITALUL DE PNEUMOFTIZIOLOGIE CAMPULUNG a atribuit 916 contracte în valoare totală de 2,5 mil lei, către 133 de furnizori. Cele mai multe contracte le-au câștigat LORDIA VLAD SRL (92), METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (91) și DONA. LOGISTICA S.A. (74). Cumpără mai ales „echipamente medicale, produse farmaceutice și de îngrijire” și „alimente, băuturi, tutun și produse conexe”.
Date din SEAP, prelucrate de Licitor · ultimul anunț: 05.11.2026 · calculat pe 07.11.2026.
Echipamente medicale, produse farmaceutice și de îngrijire în județul Argeș: cine câștigă
Furnizorii, după banii primiți de la această autoritate. Apasă un furnizor ca să vezi toate contractele lui.
| # | Firmă | Câștig. | Valoare | % din total |
|---|---|---|---|---|
| 🥇 |
Softesia
CUI 52301952
1,8 mil lei (15,8%)
|
1 | 1,8 mil lei | 15,8% |
| 🥈 |
EDITRONIC INTERNATIONAL
CUI 7524568
1,1 mil lei (9,2%)
|
5 | 1,1 mil lei | 9,2% |
| 🥉 |
UNION CO
CUI 16591086
513 mii lei (4,4%)
|
1 | 513 mii lei | 4,4% |
| 4 |
S.C. SKYER MEDICAL IMAGING S.R.L.
CUI 31031287
459 mii lei (3,9%)
|
5 | 459 mii lei | 3,9% |
| 5 |
GMC CONECO TRADE
CUI 7290726
448 mii lei (3,9%)
|
13 | 448 mii lei | 3,9% |
| 6 |
BIOSYSTEMS DIAGNOSTIC S.R.L.
CUI 17167080
413 mii lei (3,6%)
|
169 | 413 mii lei | 3,6% |
| 7 |
ENGIE ROMANIA S.A.
CUI 13093222
383 mii lei (3,3%)
|
7 | 383 mii lei | 3,3% |
| 8 |
EUROPHARM HOLDING
CUI 6567900
332 mii lei (2,9%)
|
54 | 332 mii lei | 2,9% |
| 9 |
Pharma
CUI 13591928
281 mii lei (2,4%)
|
157 | 281 mii lei | 2,4% |
| 10 |
MEDIPLUS EXIM
CUI 9311280
240 mii lei (2,1%)
|
70 | 240 mii lei | 2,1% |
SPITALUL DE PNEUMOFTIZIOLOGIE CAMPULUNG
LIAMED
SPITALUL DE PNEUMOFTIZIOLOGIE CAMPULUNG
MEDICLIM S.R.L.
SPITALUL DE PNEUMOFTIZIOLOGIE CAMPULUNG
BIOSYSTEMS DIAGNOSTIC
SPITALUL DE PNEUMOFTIZIOLOGIE CAMPULUNG
S.C LORDIA VLAD S.R.L
SPITALUL DE PNEUMOFTIZIOLOGIE CAMPULUNG
S.C LORDIA VLAD S.R.L
SPITALUL DE PNEUMOFTIZIOLOGIE CAMPULUNG
S.C LORDIA VLAD S.R.L
SPITALUL DE PNEUMOFTIZIOLOGIE CAMPULUNG
S.C LORDIA VLAD S.R.L
SPITALUL DE PNEUMOFTIZIOLOGIE CAMPULUNG
S.C LORDIA VLAD S.R.L
SPITALUL DE PNEUMOFTIZIOLOGIE CAMPULUNG
S.C LORDIA VLAD S.R.L
SPITALUL DE PNEUMOFTIZIOLOGIE CAMPULUNG
S.C LORDIA VLAD S.R.L
SPITALUL DE PNEUMOFTIZIOLOGIE CAMPULUNG
S.C LORDIA VLAD S.R.L
SPITALUL DE PNEUMOFTIZIOLOGIE CAMPULUNG
S.C LORDIA VLAD S.R.L
SPITALUL DE PNEUMOFTIZIOLOGIE CAMPULUNG
S.C LORDIA VLAD S.R.L
SPITALUL DE PNEUMOFTIZIOLOGIE CAMPULUNG
SC IRINEL SRL
SPITALUL DE PNEUMOFTIZIOLOGIE CAMPULUNG
SC IRINEL SRL
SPITALUL DE PNEUMOFTIZIOLOGIE CAMPULUNG
SC IRINEL SRL
SPITALUL DE PNEUMOFTIZIOLOGIE CAMPULUNG
SC IRINEL SRL
SPITALUL DE PNEUMOFTIZIOLOGIE CAMPULUNG
SC IRINEL SRL
SPITALUL DE PNEUMOFTIZIOLOGIE CAMPULUNG
SC IRINEL SRL
SPITALUL DE PNEUMOFTIZIOLOGIE CAMPULUNG
SC IRINEL SRL
Datele provin din surse publice (ANAF/MFinanțe și SEAP/SICAP), care primează în caz de diferențe, și sunt afișate în temeiul legislației privind informațiile de interes public și datele deschise; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare sau vrei o rectificare? Scrie-ne — răspundem în cel mult 30 de zile. Detalii: Termeni & surse de date.