Ofertă acceptată Cumpărare directă

Furnizare produse de curatenie si igienizare

Număr anunț
DA41040665
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 COMUNA FINIS (CUI 19125463)
Furnizor / câștigător
IANATETI IMPEX SRL (CUI 8784051)
Cod CPV
39830000-9 · Produse de curatat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.364,08 RON
Valoare atribuită
2.364,08 RON
Data publicării
24.08.2026 15:02
Termen limită
29.08.2026 17:00
Data finalizării
24.08.2026 21:30

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.364,08 RON

din 2.364,08 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.