Ofertă acceptată Cumpărare directă

ACHIZITIE LEMNE DE FOC (FAG)

Număr anunț
DA41034427
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA,COMUNA LAPOS,JUDETUL PRAHOVA (CUI 29021028)
Furnizor / câștigător
BÎTU WOOD FOREST SRL (CUI RO34777614)
Cod CPV
03413000-8 · Lemn de foc (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
16.500 RON
Valoare atribuită
16.500 RON
Data publicării
23.08.2026 11:58
Termen limită
28.08.2026 17:00
Data finalizării
23.08.2026 12:01

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.500 RON

din 16.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.