Ofertă acceptată Cumpărare directă

LUCRARI DE IGNIFUGARE CU VOPSELE TERMOSPUMANTE

Număr anunț
DA41039343
Autoritate contractantă
SCOALA CU CLASELE I-VIII RACATAU,COM.HORGESTI,JUD.BACAU (CUI 29190710)
Furnizor / câștigător
ELDACOS CON SRL (CUI RO8927186)
Cod CPV
45343100-4 · Lucrari de ignifugare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.200 RON
Valoare atribuită
7.200 RON
Data publicării
24.08.2026 13:42
Termen limită
29.08.2026 17:00
Data finalizării
24.08.2026 21:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.200 RON

din 7.200 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.