Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pachet excursie 1 zi in Bucovina
- Număr anunț
- DA41034323
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA COMUNA LETEA VECHE (CUI 24639665)
- Furnizor / câștigător
- DITHEO CULTURAL SRL (CUI 17262529)
- Cod CPV
- 63510000-7 · Servicii de agentii de turism si servicii conexe (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 20.700 RON
- Valoare atribuită
- 20.700 RON
- Data publicării
- 21.08.2026 20:50
- Termen limită
- 29.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 24.08.2026 20:24
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
20.700 RON
din 20.700 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro