Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PASTILE DE SARE PENTRU STATIE DEDURIZARE MIN99.5NACL 25KG VALROM- srtfc cta
- Număr anunț
- DA41040726
- Autoritate contractantă
- SNTFC ,,CFR CALATORI" SA (CUI RO11054545)
- Furnizor / câștigător
- FIVE-HOLDING SA (CUI 10562600)
- Cod CPV
- 14400000-5 · Sare si clorura de sodiu pur (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 64,27 RON
- Valoare atribuită
- 64,27 RON
- Data publicării
- 24.08.2026 15:05
- Termen limită
- 29.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 24.08.2026 15:10
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
64,27 RON
din 64,27 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro