Ofertă acceptată Cumpărare directă

Licenta AnyDesk Solo - 1 an

Număr anunț
DA41040232
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA BACAU (CUI 4278728)
Furnizor / câștigător
EXPERTS ZONE DIGITAL S.R.L. (CUI 49394145)
Cod CPV
48514000-4 · Pachete software pentru acces la distanta (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.130 RON
Valoare atribuită
1.130 RON
Data publicării
24.08.2026 14:33
Termen limită
29.08.2026 17:00
Data finalizării
24.08.2026 14:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.130 RON

din 1.130 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.