Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de dirigentie lucrari de reparaţii curente

Număr anunț
DA41040889
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR. 279 (CUI 32114623)
Furnizor / câștigător
RST IMPACT SRL (CUI RO31252547)
Cod CPV
71530000-2 · Servicii de consultanta in constructii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.500 RON
Valoare atribuită
3.500 RON
Data publicării
24.08.2026 15:18
Termen limită
29.08.2026 17:00
Data finalizării
24.08.2026 15:18

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.500 RON

din 3.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.