Ofertă acceptată Cumpărare directă

Aspersor telescopic static cu duză reglabilă 30 buc. și cot plastic pt. irigații 40 buc.

Număr anunț
DA41040794
Autoritate contractantă
ORASUL PUCIOASA (CUI 4280302)
Furnizor / câștigător
ROMSTAL IMEX SRL (CUI RO5990324)
Cod CPV
44115210-4 · Materiale pentru instalatii de apa si canalizare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
714,20 RON
Valoare atribuită
714,20 RON
Data publicării
24.08.2026 15:12
Termen limită
29.08.2026 17:00
Data finalizării
24.08.2026 16:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

714,20 RON

din 714,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.