Acasă · Licitații
· Materiale pentru instalatii de apa si canalizare si materiale de incalzire (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
MATERIALE PENTRU INSTALATII DE APA SI CANALIZARE SI MATERIALE PENTRU INSTALATII DE INCALZIRE
- Număr anunț
- DA41040339
- Autoritate contractantă
- TERMO-SERVICE S.A. (CUI RO14134878)
- Furnizor / câștigător
- INSTAL CONSTRUCT GENERAL SRL (CUI RO16687025)
- Cod CPV
- 44115200-1 · Materiale pentru instalatii de apa si canalizare si materiale de incalzire (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 60.000 RON
- Valoare atribuită
- 60.000 RON
- Data publicării
- 24.08.2026 14:40
- Termen limită
- 29.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 24.08.2026 14:50
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
60.000 RON
din 60.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro