Ofertă acceptată Cumpărare directă

Apa de izvor plata in sistem watercooler 19 L

Număr anunț
DA41039853
Autoritate contractantă
Liceul de Arte Plastice Nicolae Tonitza (CUI 4266715)
Furnizor / câștigător
CUMPANA 1993 SRL (CUI RO4264242)
Cod CPV
15981100-9 · Apa minerala plata (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
120,75 RON
Valoare atribuită
160,65 RON
Data publicării
24.08.2026 14:11
Termen limită
29.08.2026 17:00
Data finalizării
24.08.2026 15:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

160,65 RON

din 120,75 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.