Ofertă acceptată Cumpărare directă

Produse protocol- luna August

Număr anunț
DA41039689
Autoritate contractantă
PRIMARIA MUNICIPIULUI REGHIN (CUI 3675258)
Furnizor / câștigător
COMVIG IMPEX SRL (CUI RO1235455)
Cod CPV
15861000-1 · Cafea (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
630,10 RON
Valoare atribuită
630,10 RON
Data publicării
24.08.2026 14:01
Termen limită
29.08.2026 17:00
Data finalizării
24.08.2026 15:37

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

630,10 RON

din 630,10 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.