Ofertă acceptată Cumpărare directă

PRODUSE ALIMENTARE SI NONALIMENTARE

Număr anunț
DA41039184
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE ADMINISTRARE SI DESERVIRE (CUI RO13907908)
Furnizor / câștigător
SALI IANCU DORU (CUI 39805146)
Cod CPV
15840000-8 · Cacao, ciocolata si produse zaharoase (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
62,93 RON
Valoare atribuită
62,93 RON
Data publicării
24.08.2026 13:30
Termen limită
29.08.2026 17:00
Data finalizării
24.08.2026 13:32

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

62,93 RON

din 62,93 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.