Ofertă acceptată Cumpărare directă

PRODUSE ALIMENTARE SI NONALIMENTARE

Număr anunț
DA41039053
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE ADMINISTRARE SI DESERVIRE (CUI RO13907908)
Furnizor / câștigător
SALI IANCU DORU (CUI 39805146)
Cod CPV
15991000-1 · Produse pe baza de tutun (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.896,15 RON
Valoare atribuită
3.896,15 RON
Data publicării
24.08.2026 13:18
Termen limită
29.08.2026 17:00
Data finalizării
24.08.2026 13:30

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.896,15 RON

din 3.896,15 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.