Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PACHET ECHIPAMENTE LABORATOR FIZICA
- Număr anunț
- DA41041057
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA NR.1 BRANESTI (CUI 24965718)
- Furnizor / câștigător
- EURODIDACTICA SRL (CUI 21693430)
- Cod CPV
- 39162100-6 · Material pedagogic (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.770 RON
- Valoare atribuită
- 7.770 RON
- Data publicării
- 24.08.2026 15:29
- Termen limită
- 29.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 24.08.2026 16:58
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
7.770 RON
din 7.770 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro