Ofertă acceptată Cumpărare directă

REPARAȚIE/REFACERE TEREN SPORT – ȘCOALA LILIEȘTI

Număr anunț
DA41040846
Autoritate contractantă
Orasul Baicoi(Primaria Oras Baicoi) (CUI 2845710)
Furnizor / câștigător
ICABE SERVCONS S.R.L. (CUI 41574450)
Cod CPV
45236119-7 · Lucrari de reparare a terenurilor de sport (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
204.336 RON
Valoare atribuită
204.336 RON
Data publicării
24.08.2026 15:15
Termen limită
29.08.2026 17:00
Data finalizării
24.08.2026 16:06

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

204.336 RON

din 204.336 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.