Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie materiale consumabile necesare SPAAC Brosteni

Număr anunț
DA41040512
Autoritate contractantă
SERVICIUL PUBLIC DE ALIMENTARE CU APA SI CANALIZARE - ORAS BROSTENI (CUI 36742744)
Furnizor / câștigător
PETRUS PROD SRL (CUI RO8615222)
Cod CPV
44192000-2 · Alte materiale de constructii diverse (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
570,08 RON
Valoare atribuită
570,08 RON
Data publicării
24.08.2026 14:52
Termen limită
29.08.2026 17:00
Data finalizării
24.08.2026 15:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

570,08 RON

din 570,08 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.