Ofertă acceptată Cumpărare directă

Reabilitare si modernizare teren de sport Scoala Ioan Mihu Vinerea

Număr anunț
DA41039894
Autoritate contractantă
LICEUL TEORETIC DAVID PRODAN CUGIR (CUI 4613849)
Furnizor / câștigător
TOBIMAR CONSTRUCT SRL (CUI RO17419985)
Cod CPV
45236119-7 · Lucrari de reparare a terenurilor de sport (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
349.510,80 RON
Valoare atribuită
349.510,80 RON
Data publicării
24.08.2026 14:14
Termen limită
29.08.2026 17:00
Data finalizării
24.08.2026 14:20

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

349.510,80 RON

din 349.510,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.