Ofertă acceptată Cumpărare directă

Proiect Tehnic si Asistenta Tehnica

Număr anunț
DA41047913
Autoritate contractantă
COMUNA ILEANA (CUI 3796950)
Furnizor / câștigător
M.F.G. BUSINESS SRL (CUI RO26973164)
Cod CPV
71322000-1 · Servicii de proiectare tehnica pentru constructia de lucrari publice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
19.633 RON
Valoare atribuită
19.633 RON
Data publicării
25.08.2026 13:48
Termen limită
30.08.2026 17:00
Data finalizării
25.08.2026 15:38

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

19.633 RON

din 19.633 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.