Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Serv proiectare Pth,DDE,DTAC,DTOE, alte studii,taxe,avize - Sala sport Scoala Gimn Alex cel Bun Iasi
- Număr anunț
- DA41041557
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA ALEXANDRU CEL BUN IASI (CUI 17179360)
- Furnizor / câștigător
- COMPASSLINE S.R.L. (CUI 49226630)
- Cod CPV
- 71322000-1 · Servicii de proiectare tehnica pentru constructia de lucrari publice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 263.200 RON
- Valoare atribuită
- 263.200 RON
- Data publicării
- 24.08.2026 17:14
- Termen limită
- 29.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 24.08.2026 21:56
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
263.200 RON
din 263.200 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro