Ofertă refuzată
Cumpărare directă
SERVICII INFORMATICE PENTRU SISTEME INFORMATICE COMUNA DOGNECEA
- Număr anunț
- DA41041509
- Autoritate contractantă
- COMUNA DOGNECEA (CUI 3227777)
- Furnizor / câștigător
- CSI INFODATA LINK SRL (CUI 35436496)
- Cod CPV
- 72212900-8 · Diverse servicii de dezvoltare de software si sisteme informatice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.000 RON
- Valoare finală
- 10.000 RON
- Data publicării
- 24.08.2026 16:46
- Termen limită
- 29.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 24.08.2026 16:50
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.