Ofertă acceptată Cumpărare directă

tâmplărie PVC cu geam termopan și plase împotriva insectelor

Număr anunț
DA41040871
Autoritate contractantă
INSTITUTUL DE CERCETARE-DEZVOLTARE PENTRU BOVINE BALOTESTI (CUI 24413187)
Furnizor / câștigător
PETER I. VASILE PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ (CUI 34138084)
Cod CPV
44221100-6 · Ferestre (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.600 RON
Valoare atribuită
9.600 RON
Data publicării
24.08.2026 15:16
Termen limită
29.08.2026 17:00
Data finalizării
24.08.2026 15:17

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.600 RON

din 9.600 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.