Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pachet de servicii de administrare și mentenanță website/server/google business e-mail
- Număr anunț
- DA41040692
- Autoritate contractantă
- FILARMONICA BANATUL TIMISOARA (CUI 2490928)
- Furnizor / câștigător
- SKY MARKETING PRODUCTION S.R.L. (CUI 41249476)
- Cod CPV
- 72212224-5 · Servicii de dezvoltare de software pentru editare de pagini web (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 49.416 RON
- Valoare atribuită
- 49.416 RON
- Data publicării
- 24.08.2026 15:03
- Termen limită
- 29.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 24.08.2026 15:22
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
49.416 RON
din 49.416 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro