Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de proiectare tehnica "Continuare lucrari de asfaltare strazi in comuna Biled,Timis" DS 12

Număr anunț
DA41040250
Autoritate contractantă
COMUNEI BILED (PRIMARIA) JUDETUL TIMIS (CUI 4847432)
Furnizor / câștigător
EUROCAV PROIECTARE INFRASTRUCTURA RUTIERA S.R.L. (CUI 49540453)
Cod CPV
71322500-6 · Servicii de proiectare tehnica pentru infrastructura de transport (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
20.000 RON
Valoare atribuită
20.000 RON
Data publicării
24.08.2026 14:33
Termen limită
29.08.2026 17:00
Data finalizării
24.08.2026 14:57

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

20.000 RON

din 20.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.