Ofertă acceptată Cumpărare directă

Handsfree Sepura STP9038

Număr anunț
DA41040022
Autoritate contractantă
UNITATEA MILITARA 0449 CRAIOVA (CUI 34554930)
Furnizor / câștigător
RADIOCOM BIHOR SRL (CUI RO25191453)
Cod CPV
32251100-8 · Set hands-free (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.500 RON
Valoare atribuită
3.500 RON
Data publicării
24.08.2026 14:21
Termen limită
29.08.2026 17:00
Data finalizării
24.08.2026 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.500 RON

din 3.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.