Ofertă acceptată Cumpărare directă

ADEZIV GREEN FIX GAZON SINTETIC 290MLSOU

Număr anunț
DA41041362
Autoritate contractantă
CLUB SPORTIV MUNICIPAL ROMAN - MUNICIPIUL ROMAN (CUI 35364691)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
24911200-5 · Adezivi (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
132,08 RON
Valoare atribuită
132,08 RON
Data publicării
24.08.2026 16:04
Termen limită
29.08.2026 17:00
Data finalizării
24.08.2026 16:14

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

132,08 RON

din 132,08 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.