Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet Echipamente 3D si robotica

Număr anunț
DA41040453
Autoritate contractantă
Scoala cu clasele I-VIII Nr.1sos.Banatului Nr.75 Chitila (CUI 13645645)
Furnizor / câștigător
BUCHAREST PROMO ROBOTS S.R.L. (CUI 37786048)
Cod CPV
37524100-8 · Jocuri educative (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
34.000 RON
Valoare atribuită
34.000 RON
Data publicării
24.08.2026 14:48
Termen limită
29.08.2026 17:00
Data finalizării
24.08.2026 17:05

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

34.000 RON

din 34.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.