Ofertă acceptată Cumpărare directă

Butelie Alphagaz 1 Argon

Număr anunț
DA41040139
Autoritate contractantă
COMPANIA DE APA "ARIES" S.A. (CUI RO20330054)
Furnizor / câștigător
AIR LIQUIDE ROMANIA SRL (CUI RO12294406)
Cod CPV
24111100-6 · Argon (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
720,36 RON
Valoare atribuită
720,36 RON
Data publicării
24.08.2026 14:27
Termen limită
29.08.2026 17:00
Data finalizării
24.08.2026 14:33

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

720,36 RON

din 720,36 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.