Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lucrări de renovare holuri, la sediul Mun. Bucureşti, Sector 1, str. Ion Inculeț nr. 5-7

Număr anunț
DA41041591
Autoritate contractantă
GRADINITA STEAUA (CUI 8149084)
Furnizor / câștigător
ERA&CO SERVICII S.R.L. (CUI 45718842)
Cod CPV
45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
40.745 RON
Valoare atribuită
40.745 RON
Data publicării
24.08.2026 17:48
Termen limită
29.08.2026 17:00
Data finalizării
24.08.2026 18:04

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

40.745 RON

din 40.745 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.